Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gry ulubione


Skorpiono

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiam gry crpg: serię gothic, TES, okami,oraz final fantasyXII i diabloI,II(choć to taki hack'n'slash ale fajnie się gra) ze wskazaniem na I która wciągnęła mnie niesamowicie(pamiętam jak na końcu gry cała ta wioska była obrzucana kasą :D i przedmiotami bo zawsze szkoda mi było coś sprzedać) czego o II nie mogę powiedzieć. Gta też bardzo lubię. Ostatnio uparłem się, że w SA zamaluję wszystkie graffiti i na razie mam ponad 90 i już nie wiem gdzie szukać, a jeśli tego nie zrobię to nie będe dalej ciągnął fabuły :mrgreen: ot takie postanowienie inne części też mi sie spodobały, a najbardziej przypadła mi do gustu gta 1 :D Pamiętam jak jako dzieciak nie znałem angielskiego ale jakoś robiłem misje no i fajnie przejeżdżało się ludzi u ciekało przed policją :mrgreen: Ze strzelanek to seria call of duty, medal of honor, killzone, black, bioshock(na pc gram ale mam zacinki) o Crysis raczej nie będe ściągał i uruchamiał, bo mam za słabego kompa, a już przestałem w niego inwestować, bo mi się to nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grywam w Operation Flashpoint :) . To śliczna gra, podobna do Deer Hunter'a, ale z ludźmi zamiast niewinnych zwierzątek :) .

 

uo0061pl9.th.jpg

Dziki Ogród.

uo0065ty9.th.jpg

Skradanie się za zwierzyną...

uo0071lh0.th.jpg

Mmm...

Cudownie :) ...

uo0073ds4.th.jpg

Łowca i jego broń :cutegrin: .

 

 

Ostatnio znalazłem moda Warhammer 40000 do tej wspaniałej gry i po małych poprawkach zabrałem się za ostre granie :twisted: .

Postanowiłem się pobawić w walkę w świecie bardzo zbliżonym do naszego, którego mieszkańcy wyznają groźne i heretyckie wartosci takie jak wolność czy indywidualizm.

 

uo0083wt5.th.jpg

Tutaj grupa Space Marines Chaosu z legionu Alpha Legion przebranych za żołnierzy Imperatora przy asyście kultystów uderza na kolumnę pancerną w celu wzbudzenia wrogości tego świata wobec Imperium.

 

uo0102zo0.th.jpg

Grupa Space Marines z zakonu Mrocznych Aniołów oczyszcza przeklętych heretyków.

 

uo0105ge4.th.jpg

Żołnierze wroga nie mają szans w starciu z Wybrańcami Imperatora!

 

uo0107yj7.th.jpg

Żołnierz, Mężczyzna czy Kobieta... Każdy heretyk zostanie oczyszczony!

 

uo0117nx9.th.jpg

Czołgi heretyków pękają pod ciosami opancerzonej pięści Imperatora!

 

uo0127aq0.th.jpg

Heretyckie śmigłowce spadają z nieba porażone pociskami z imperialnych Bolterów.

 

Chwała niech będzie Imperatorowi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes III na kompa jest nieśmiertelne. Co z tego, że nie ma grafiki, w tą grę mogę naparzać całymi dniami, szczególnie z kimś na necie. To jest arcydzieło.

 

 

W swat 4 też ostatnio sobie grałem, ale jakoś mnie nie wciągnęło, już mi się znudziła. Teraz będe grał w silent hill3 na ps2 :twisted: Pogrywam sobie też w manhunta2 i nie dziwię się że musieli ocenzurować tą gre, bo nie chcieli jej dopuścić do sprzedaży(ja akurat posiadam nieocenzurowaną wersję :twisted: ). Ta gra jest po prostu chora, ale jak można się wyżyć, wykręcając i wyrywając kolesiowi jajka cęgami :shock: , albo obrabiając go piłą tarczową...W sam raz dla takiego psychola jak ja 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA San Andreas - podstawa kiedy mam zły humor. Uruchamiam tą grę kiedy tylko chę się wyżyc no i wyżywam sie na ludzikach do woli :twisted: . Ogólnie wszystkie części tej gry uwielbiam.

Pozatym : Heroes III ( moim zdaniem najlepsza częśc ), jak mi całkiem się nudzi to gram w The Sims :) . Aa i wszystkie możliwe wyścigowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes III było dla mnie nieśmiertelne dopóki go nie uśmierciło Heroes V ulepszone o dodatki, teraz w trójkę mi się jakoś dziwnie gra :P

 

Oprócz tego u mnie na stancji w tej chwili rządzi Call of Duty 2 w wersji multiplayer po LANie

 

No i od czasu do czasu ale dosyć regularnie odpalam dosyć mało popularnego, ale bardzo dobrego konkurenta NFSów od Undergrounda wzwyż, czyli Juiced, praktycznie przeszedłem wszystko co się dało ale nadal miło sobie odpalić i pościgać, nie nudzi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam sobie też w manhunta2 i nie dziwię się że musieli ocenzurować tą gre, bo nie chcieli jej dopuścić do sprzedaży(ja akurat posiadam nieocenzurowaną wersję :twisted: ). Ta gra jest po prostu chora, ale jak można się wyżyć, wykręcając i wyrywając kolesiowi jajka cęgami :shock: , albo obrabiając go piłą tarczową...W sam raz dla takiego psychola jak ja 8)

Zazdroszczę. Mi Manhunt 2 nie pójdzie :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę. Mi Manhunt 2 nie pójdzie :( .

 

Hmmm... Dziwne, przecież manhunt 2 jest tylko na ps2, chyba że chciałbyś grać przez emulator to wtedy rozumiem...

 

Hej anonim, wiem, to głupie, ale jak gra się na necie w Heroesa? Włącza się bez płyty, tylko co tam trzeba kliknąć :oops: :oops:

 

Nie takie glupie, bo kiedyś grałem z kumplem, a teraz chciałem znowu i już nie potrafiłem tego włączyć... Tak czy siak jeśli masz pirata(ja miałem org ale zgubiłem gdzieś niestety :/) to musisz zainstalować sobie programik hamachi. Umawiasz się z jakąś osobą do gry i w programiku tworzysz sieć(to jest bardzo proste, podajesz nazwe gry i hasło) masz tam też podane ip. Włączasz gre i w multi wybierasz tyg gry tcp/ip i hostuj(jeśli ty tworzysz gre). Teraz może dołączyć druga osoba do gry jak w menu kliknie na gre multi to wybiera tcp/ip i wpisuje twoje ip powinno wyszukać ta gre która zrobiłas, ty wybierasz mapę, potem ustawiacie sobie zamki, bohaterów itp i gracie.

Ważne: musicie mieć tą samą wersję gry, z tymi samymi dodatkami, najlepiej zainstalować sobie wake of the gods(ponad 30mb) i nie powinno być problemów, sam dodatek daje ogromne możliwości: ustawianie sobie sojuszów na dowolnych mapach... Za dużo żeby o tym pisać, trzeba samemu sprawdzić.

 

 

Po zobaczeniu paru trailerów z gier na xboxa360 postanowiłem, że sobie go zakupie, prawdopodobnie w przyszłym roku, kiedy lepiej będzie z kasą. Jestem też miłośnikiem horrorów(głównie serii silent hill) po zobaczeniu filmików z nowego alone in the dark aż mnie zatkało...jak te gry teraz wyglądają, co za efekty, cienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w sumie w nic dawno się nie zagrywałem,ew.sobie zagram we Flatout 2.Jedną z moich ulubionych gier jest Armed Assault.Swego czasu miałem korbę na punkcie Morrowinda (i uważam,że miał lepszy klimat od Obliviona,ale to moja opinia).Uwielbiam Supreme Commander (tak jak Total Anhillation-pierwowzór)-lubię tę grę,ponieważ nie chcę już oglądać krwawych scen (wyjątkiem jest Armed Assault,ale w niej podoba mi się realizm i to,że używając edytora,można stworzyć praktycznie każdy scenariusz na polu bitwy,lubię eksperymentować z taktyką),a w supreme commander walczą ze sobą roboty a nie ludzie.Splinter cell-wszystkie części przeszedłem,lubię skradanki.Test drive unlimited też mi się podobał.Z klasyki to settlersi (ech,pamiętam czasy,kiedy zagrywałem się na amidze 1200 w pierwszą część tej gry),syndicate.Rainbow six:raven shield też lubię (moim zdaniem najlepsza z serii jeśli chodzi o realizm,choć AI mnie załamywało czasami).A jakie gry najmilej wspominacie?Które z gier uważacie za gry wszechczasów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz BYM zagrywał się w Fallouta 3, jako że zawsze byłem fanatykiem serii, niestety dla nowej części muszę kupić nowy komputer, co szybko się nie uda ; )

 

---- EDIT ----

 

Aha, ostatnio nie mogłem oderwać się od Knights of The Old Republic, RPG-a w świecie Star Wars. Żeby było śmieszniej, wcześniej nie widziałem żadnego filmu z tej serii, ale gra broni się sama i jest niesamowicie dobra, głównie dzięki ciekawym, wyrazistym postaciom, fabule i dialogom. No i można poprzez swoje uczynki wybierać między jasną i ciemną stroną Mocy, ale jakoś odrzucała mnie strasznie ta druga, Sithowie w sposobie zachowania przypominają mi większość znajomych. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, ostatnio nie mogłem oderwać się od Knights of The Old Republic, RPG-a w świecie Star Wars. Żeby było śmieszniej, wcześniej nie widziałem żadnego filmu z tej serii, ale gra broni się sama i jest niesamowicie dobra, głównie dzięki ciekawym, wyrazistym postaciom, fabule i dialogom. No i można poprzez swoje uczynki wybierać między jasną i ciemną stroną Mocy, ale jakoś odrzucała mnie strasznie ta druga, Sithowie w sposobie zachowania przypominają mi większość znajomych. ; )

 

Taa,grałem w obie części KotOR'a (nawiasem mówiąc ponoć mieli trzecią zrobić,ale nie zagłębiałem się).I przyznam się,że druga część w kilku momentach fabuły wycisnęła mi łzy z oczu (chlip chlip)>No cóż,takim jestem nadwrażliwcem.Co do gier,chyba jestem nałogowcem,po krótkiej przerwie znów wróciłem do grania i spędzam trochę za dużo czasu grając.Teraz dorwałem Dead space.Co do fallouta to sam jestem maniakiem tej gry,na notebooku ciągle noszę pierwszą część i od czasu do czasu w nią gram gdzieś poza domem.

 

P.S

Gusia,ale masz ikonek na pulpicie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa,grałem w obie części KotOR'a (nawiasem mówiąc ponoć mieli trzecią zrobić,ale nie zagłębiałem się).I przyznam się,że druga część w kilku momentach fabuły wycisnęła mi łzy z oczu (chlip chlip)>No cóż,takim jestem nadwrażliwcem.Co do gier,chyba jestem nałogowcem,po krótkiej przerwie znów wróciłem do grania i spędzam trochę za dużo czasu grając.Teraz dorwałem Dead space.Co do fallouta to sam jestem maniakiem tej gry,na notebooku ciągle noszę pierwszą część i od czasu do czasu w nią gram gdzieś poza domem.

Ja też chętnie bym się dorwał do KoTOR 2, tylko tam chyba są trochę większe wymagania sprzętowe, a mój stareńki bidny pięcioletni komp ledwo dźwigał jedynkę na minimalnych detalach. Eh, ale jak sobie apgrejtnę, to będzie grania a grania ^^

A co do płakania przy grach, to pamiętam, że po skończeniu Baldur's Gate 2 i dodatku do niego, miałem takie momenty sentymentalizmu :P

No i Planescape: Torment... Fallout 1 i 2 też emocjonalnie działały, a z konsol np. Final Fantasy 6. Zresztą, każde dobre RPG powinno wzruszać. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KoToR 2 grałem pierwszy raz na poprzednim kompie,też na minimalnych detalach i zacinało jak diabli przy większej walce.KoToR jest świetny pod chyba każdym względem,ale jedno mnie w nim denerwowało-świat gry był strasznie mały jak dla mnie.Nie było praktycznie mowy o swobodnej eksploracji,a to chyba najbardziej lubię w grach RPG.Pamiętam,jak zagrywałem się w Morrowind'a-zbaczałem ze ścieżki i tak sobie szedłem przed siebie,penetrując po drodze jakieś krypty,ruiny itp.Miałem nawet swoje ulubione miejsca w tamtym świecie.A tak na marginesie-dlaczego nikt jeszcze nie wyprodukował gry RPG dziejącej się w czasach współczesnych?Od lat na taką czekałem (Boiling Point mnie strasznie rozczarował).Teraz,kiedy staram się całkowicie zrezygnować z grania w gry,pewnie niedługo zrobią coś takiego:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z posesyjnych nudów ściągnąłem sobie Hard Truck: Apocalypse. I mimo że produkcja rosyjska, od firmy, która raczej wagonami kasy nie dysponuje... zaskoczyła mnie i to bardzo. To takie pseudo-RPG na 4 kółkach (ciężarowych), w świecie nasuwającym na myśl Fallouta i charakterze gry przypominającym nieco Diablo, czyli totalny łomot :D Poza mankamentem z niektórymi zabugowanymi mapami (gra lubi się wysypać od czasu do czasu, trzeba savy często robić, na szczęście jest quicksave) gierka wprost idealna. Niesamowity klimat, jedna z niewielu produkcji gdzie oprawa audiowizualna stoi na co najmniej zadowalającym poziomie, a jeśli chodzi o grywalność, przemyślenie, rozbudowanie - stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie spodziewałem się czegoś takiego od producenta który ciągle wypuszcza czasem bardziej czasem mniej udane symulatory kierowcy ciężarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard Truck:Apocalypse-grałem,gierka nienajgorsza.Jest jeszcze Hard Truck:Rise of Clans.

A z rosyjskich gierek pamiętam Star Wolves,taką taktyczną strzelankę kosmiczną/pseudo RPG.Mamy statek matkę i kilka postaci które zasiadają za sterami myśliwców,które ze statku matki wylatują.Postacie mają swoje statystyki,myśliwce i statek matkę można oczywiście upgrade'ować.A ostatnio w stare gry grywam.Np.Cossacs:European wars,albo Gorky 17 (nigdy w nią wcześniej nie grałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubione gry? ^^ Oj wiele ^^

 

Dłuugi czas grałam w gry sieciowe (najdłużej World Of Warcraft -jeszcze przed wyjściem dodatków do niego oraz Lineage2) - jednak ostatnio przestałam grać i jestem na "odwyku"

 

Inne gry - nieśmiertelny The Elder Scrolls III: Morrowind - rozbudowany crpg z FPP (lub TPP jak kto woli ;) ) Niesamowita fabuła, grafika (ah te wschody i zachody słońca ^^) i historia tak głęboka, że można się w niej utopić (+masa ksiąg ! ). Gra ta est absolutnym rekordzistą u mnie - na dysku przez orągłe 2 lata +4gb modów. Jednak ostatnio nie gram, wole pisac opowiadania w jej świecie niż grać (mówcie mi dziwadło :D)

 

The Sims2 - ktoś powie gra głupia, nudna i dla dziewczyn. Możliwe, bo i mi się ona znudziła po dłuższym czasie (nie ma to jak katowanie S2 po kilka godzin dzień w dzień buahaha) ale ma w sobie coś takiego, że po jakimś czasie z chęcią do niej wracasz (przynajmniej ja tak mam)

 

[się wcięłam w dyskusję hehe]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem wątek to pomyslalem, ze chodzi o jakies gry typu szachy, brydż, 3-5-8, Czarna Manka, Mafia, Podchody, Geocaching, Scrable itd. A tu patrze - same gry komputerowe... Jaki ja sie stary poczulem :D W takim razie pytanie do mlodziezy: kojarzycie te nazwy ktore podalem? Graliscie kiedys w cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×