Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz się przegrywa,wygrywa lub remisuje.

Zaskoczony jestem remisem Rosja-Anglia.

Ja byłbym za wprowadzeniem dodatkowych punktów za określony wynik tak jak jest np w siatkówce gdzie dostaje się więcej punktów za wynik 3 0 niż 3 2. A tak to jak zespoły prowadzą 1 0 to bronią się żeby nie stracić bramki zamiast dalej atakować no ale mogą być tym ukarane tak jak w meczu Anglia Rosja utrata bramki w doliczonym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 2:1 ale dla Irlandii :P Mnie bawi wczorajsza afera z jakością transmisji online meczu anglia-rosja poprzez ipla. Płacisz 99 zł za pokaz slajdów :great:

Dla niekumatych: http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20226662,euro-2016-kibice-wsciekli-na-transmisje-meczow-w-ipli-to.html

 

 

P.S. i tak z niecierpliwością czekam na mecz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłaby porażka przegrać z krajem wielkości i o liczebności małego polskiego województwa, no ale na mistrzostwach gra Islandia gdzie mieszka mniej ludzi niż w Gdańsku. Wg mnie jak Polacy nie wbiją gola w pierwszej połowie to będzie remis albo nawet porażka, na taką drużynę przydałby się Grosicki a bez niego będzie ciężko przedrzeć się przez defensywę a Lewandowskiego będą mocno pilnować i faulować i na niewiele mu pozwolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Polszmat poleciał ostro w ch*a.Solorz się musi nachapać.Najpierw zacząć z PPV teraz za kodował na dodatkowych kanałach mecze Euro.

Ludzie płacą za pakiet familijny+kanały sportowe po 100zł a żeby obejrzeć wszystkie mecze euro muszą dopłacić 79zł.

Wszystkie mecze będą mogli bez dodatkowych opłat obejrzeć tylko osoby które wykupują najdroższy pakiet za 99zł co miesiąc.

Na szczęście są internety i ch.. w du.. Solorzowi.

serio istnieje jeszcze ktos kto wykupuje pakiety telewizyjne? kek

 

1914805_1146383105371836_2715382584231724533_n.jpg?oh=19543e271266a29c4dfb9adce691151e&oe=580A0547

 

szrama, Jak można być za narodem którego 95% popiera imperialistyczne aspiracje jego wodza, a teraz obejrzyj sobie dokument jak sie żyje aktualnie w dombasie czy donieckui. i nie /cenzura/ mi że te konflikty to wina zachodu. i te ich naloty dywanowe na osiedla syryjskie zeby zintensywfikować kryzys migracyjny i skłocić kraje UE stfu, te ich putinowskie kłamstwa w zywe oczy, ze to nie oni dokonali inwazji na ukraine, ze tam nie gina złolnieze ruskie? pluje na kacapów.

moj ulubiony sort kibicuffffff :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, jak Polska wygra z Niemcami, to wstawisz swoje rozbierane foty? :D, ...Ani nie wygra, ani nie wstawisz, ale pomarzyć zawsze można :F

 

Solorz się musi nachapać

Solorz pochodzi z Radomia - to by tłumaczyło czemu to tak chytrze wykombinował.

Jeśli chodzi o Rosję, to tak, kibicuję naszym słowiańskim braciom, natknąłem się ostatnio na mema

1e53c2442c700122cb2164f15b5cf8d6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz się przegrywa,wygrywa lub remisuje.

Zaskoczony jestem remisem Rosja-Anglia.

Ja byłbym za wprowadzeniem dodatkowych punktów za określony wynik tak jak jest np w siatkówce gdzie dostaje się więcej punktów za wynik 3 0 niż 3 2. A tak to jak zespoły prowadzą 1 0 to bronią się żeby nie stracić bramki zamiast dalej atakować no ale mogą być tym ukarane tak jak w meczu Anglia Rosja utrata bramki w doliczonym czasie.

 

Aż tak się dobrze nie znam na piłce 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie do przewidzenia, Irlandczycy bronią się całą drużyną, Polacy niby prowadzą grę ale też poza 1 i 1/2 sytuacją wiele nie zdziałali. Może wprowadzenie Grosickiego coś by dało ale nie wiadomo czy takie ryzyko podejmą. Zupełnie nie rozumiem zachwytu komentatorów nad gra Polaków to że Polacy mają 70% czasu piłkę co prawie nigdy się nie zdarza nie znaczy że są tacy wspaniali tylko Północna Irlandia przyjęła taką taktykę bo jest tak słaba w ofensywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×