Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ołówek...


Rekomendowane odpowiedzi

SrebrnaSowa , jestem przekonana o tym, ze robisz pyszne pierogi ;)

Pierogi DHL em ??? xD xD

A da sie tak :lol: ???

Ja mówię poważnie... Tylko musisz mi focie wysłać będe miala przynajmniej nad czym siedziec :)

 

Smiercionauta ze szpinakiem tez zajebioza ;)

Ja akurat wogole nie umiem robic pierogów, a czesto mam na nie ochotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do niedawna caly czas twierdzilam ze juz za pozno , zeby cos osiagnac w tym temacie, zaniedbalam to, ale teraz jak sie zastanawiam tak ogolnie nad swoim zyciem jak przebiegalo i jak wyglada, zaczynam sie zastanawiac nad tym czy rzeczywiscie tak jest. Ponoc nigdy nie jest na nic za pozno i chce juz sluchac tylko siebie odtad.

 

Jeśli masz wątpliwości, to przeczytaj proszę książkę Kena Robinsona

Albo chociaż obejrzyj jego przemówienie na Ted:

 

...a jeśli nie dorwiesz książki to daj znać - mogę Ci podesłać konkretny fragment, w którym ktoś w podeszłym wieku "przypomina" sobie o swoim talencie. Patrząc na Twoje prace, szkoda by było, gdybyś sobie nie przypomniała (zwłaszcza, że sądząc po nicku raczej nie jesteś jeszcze w podeszłym wieku)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ana_88, Naprawdę bardzo ładny autoportret gratuluję talentu. Ja też czasem zajmuję się malarstwem w oleju i ołówek czy pastele również, a moja córka to już jest całkiem nie do pobicia przeze mnie, rysuje portrety pastelami suchym, też sporadycznie bo pracuje, zawsze zachwycam się jej pracami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ana_88 żaden ze mnie znawca, ale rysunki podobają mi się bardzo. Uwielbiam patrzeć na rysujących, to takie niesamowite jak z kilku kresek nagle pojawia się np. pełna ekspresji twarz :shock:

Ja kiedyś chciałam pobawić się akwarelą, ale skończyło się na zakupie farb, pędzli i książki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim Wam za komentarze ;)

Nie ukrywam, ze w jakis sposob mnie to motywuje do dalszej pracy :)

 

Kazimierz 61, moze cos wrzucisz bo jestem bardzo ciekawa, ja na razie bawie sie tylko olowkiem, ale nie zamierzam na tym poprzestac, wlasnie chcialam sprobowac sychymi pastelami, kiedys tez cos tam maćkalam ale olejnymi wlasnie

 

Stracona100, to moze byc fajna zabawa, warto sprobowac, napewno jest to jakies zajecie sobie czasu i oderwanie sie na chwile ;) a z siłką to pamiętaj o cwczeniach rozciągających mięsnie zawsze przed i po treningu, wtedy zmniejsza sie ryzyko naciągnięcia czy przesilenia poszczegolnych miesni :)

 

SrebrnaSowa niedlugo się biorę za Twoje :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ana_88 ciągle "myślami" do tego tematu wracam, więc może w końcu.......coś nabazgram :lol:

A na siłce ćwiczę na razie bardzo ostrożnie i zaczynam od 20min. na bieżni.

 

Jetodik ok. nie spamujmy :)

Ale masz koszmarny avatar!? :shock: Sztuka mięsa z diabłem! :hide:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×