Skocz do zawartości
Nerwica.com

schizofrenia/psychoza


Mrpsychoalien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do osób które może będą w stanie odpowiedzieć mi na pytanie co sie ze mną aktualnie dzieje a więc brałem przez pewien okres leki z grupy ssri ale odstawiłem je jakis czas temu że względu na złe działanie na mój organizm ale teraz do sedna pod koniec użytkowania leków jak i teraz występuje u mnie dziwne zjawisko a więc mo tego ze brałem leki z grupy ssri odizolowalem się jakby praktycznie od świata i przestałem wychodzić do ludzi oprócz jednego znajomego i tutaj do sedna sprawy chciałbym dojść kiedyś mimo problemów w szkole i leków które czasem miałem chodzac do niej ogólnie spotykałem się ze znajomymi normalnie w wolnym czasie a od pewnego czasu kompletnie przestało mi zależeć na kontaktach z innymi odrazu chciałbym nadmienić ze nie mam myśli samobójczych tylko ciągle towarzyszy mi jakby surrealizm po odstawce leków ten surrealizm nabrał na mocy wszystko ostatnio wydaje mi się dziwne jakby z innego świata jakbym żył ale obok wszystko jest takie mroczne jak z horroru patrze się na budynek a on jest straszny idę przez ulicę ciągle się czegoś boje mało tego nie wiem czy sobie to wkrecam ale ludzie z plakatów na ulicy jakby spoglądają na mnie,często też boje sie takich rzeczy np jak idę o 20 godz gdzieś to złapie mnie policja i zamknie za jakiś czyn czy leki z grupy ssri mogły wywołać jakąś psychoze u mnie ? Tez idąc ulicą wieczorem boje sie ze ktoś mnie napadnie lub zrobi krzywdę dlatego idąc jestem jakby ciągle w stanie gotowości . Proszę o jakąś rade i odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlugo je brales ? jakie dawki ? kiedy ja odstawilem nic mi nie bylo a bralem rok depakine i peromazyne w dosc sporych dawkach pare dni mialem koszmary i cos jak halucynacje i sie skonczylo wiec pewnie jestes chory i jak dlamnie to powinienes pojsc do psychiatry bo to sa oznaki jakiejs choroby niekoniecznie schizofrenii tylko depresji lub innej . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego ostatnio mi się przypomniało ze z ta paranoja na temat policji to okresowo od lat mam, kiedys wracając od kogoś potrafiłem stanąć gdzieś i obserwować czy nie jedzie policja przy okazji mając wrażenie ze ludzie z okien patrzą na to co robię, czasem lęk był tak silny ze bieglem do domu ze strachu . Czasem myślałem ze Policja która stoi przy moim budynku to do mnie albo wyglądaLem przez rolete czy auto podjerzdzajace w nocy to nie radiowóz,nawet jak ktoś dzwonił i przyszedl to potrafiłem przez drzwi patrzeć czy aby to nie oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×