Skocz do zawartości
Nerwica.com

Katolik czyli kto.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

buka, Musiałem z Anglii uciekać bo brudasy wjebały mi się do mieszkania i sobie mieszkały, nie mogłem ich wygonić, rozećpali mnie na maksa, zastraszyli, grozili nożem. Bałem się o własne życie, musiałem uciekać. Lekarz mówił, że mam PTSD.

 

"Brudasy" katolik kurfa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skasuj...raczej nikt nie bedzie plakal. Nieprzebywaj z zepsutymi ludzmi bo ich i tak nie nawrocisz :yeah:

Nawet nie miałem zamiaru kogokolwiek nawracać bo wiem, że to tak nie działa. Jeżeli ktoś sam nie będzie chciał się nawrócić to nikt mu nie pomoże. Niektórzy mają już za bardzo wyprane mózgi, mają się za inteligentów (hahahahaha), a religia to dla nich zabobony i obciach. Tacy są już straceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Nasza. Jesteś Polką więc jesteś katoliczką. Wzrastałaś w Duchu tej religii. To jest nierozłączne. Twój umysł wszystko podświadomie zapamiętał. Nawet jeżeli wyprzesz się tej religii to i tak nic to nie da. Jesteś ją przesiąknięta na wylot i jeżeli się nie nawrócisz to po śmierci będziesz miała jazdę bez trzymanki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kasuję tutaj konto. Nie tego się spodziewałem. Nie pasuje mi tutaj atmosfera. Źle się czuję przebywając wśród tak zepsutych ludzi.

 

Dobrze ci radze man,nie masz czego tu szukać,nie wygrasz z tutejszymi mistrzami osranej riposty;)

 

Swoją drogą to zabawne jak stado psycholi rzuca się na innego tylko dlatego że nie podziela ich zaburzeń.

cokolwiek robi życie lepszym jest dobre.peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Nasza. Jesteś Polką więc jesteś katoliczką. Wzrastałaś w Duchu tej religii. To jest nierozłączne. Twój umysł wszystko podświadomie zapamiętał. Nawet jeżeli wyprzesz się tej religii to i tak nic to nie da. Jesteś ją przesiąknięta na wylot i jeżeli się nie nawrócisz to po śmierci będziesz miała jazdę bez trzymanki. :)

 

Kurfa spadlam z lozka!!!

 

Jestem Polka wiec wierze w to co wierzyli Polacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×