Skocz do zawartości
Nerwica.com

Katolik czyli kto.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Często słyszymy takie stwierdzenie,jestem katolikiem.Ale jakoś nikt,nie umie określić co to znaczy.

Ja jako człowiek niewierzący.Spotkałem się z wieloma katolikami.

Znam katoliczkę lat 54,mocno wierząca która,ma romans z żonatym katolikiem lat 60.

Wiem,że w moim otoczeniu są katolicy,którzy znęcają się nad rodzinami.Którzy mają problem z piciem i dopalaczami.

Tak,więc cieszę, się że jestem ateistą.

Ciekawy jestem dyskusji.

Dobry przykład katolika daje obecny prezydent. W gębie patetyczne teksty o "zasadach" i "wartościach", a w rzeczywistości zdrajca i sprzedawczyk łamiący konstytucję, do której ochrony został powołany.

Z przykładu prezydenta , jak również z Twoich przykładów wynika, że katolik to zakłamany i sprzedajny hipokryta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,więc cieszę, się że jestem ateistą.

W takim razie nie jesteś dla mnie Polakiem. Nawet nie jesteś dla mnie człowiekiem. Polska tylko katolicka. Jestem za deportacją bezbożników poza granice naszego kraju, chociażby do tego ukochanego zachodu. Jestem za państwem wyznaniowym.

 

Detektywie zwijamy dobytek i fruuu na zachód?

 

true_survivor zapomniałeś o gejach, feministkach, wegetarianach i cyklistach, ale oni to już prosto do pieca. :D

 

Może,się kiedyś wybiorę :mrgreen: tylko nie wiem.Czy bardziej Dania,Londyn,czy może Haga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kuzwa co Ty dajesz, nie dogadamy sie, ja lubie pyerdolniecie, a co sie nadaje na okrzyk bojowy:

"sprzeciw! kiedy kurvy chcą chachmęcić prawdę, tyramy hardcorową jazdę"

 

czy

 

"pyerdole tych co nie chcą mojej nowej płyty"

 

to już chyba nawet nie trzeba zbyt dużo rozprawiać

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był młodszy i przeczytał ten temat, to buka zostałby moim mentorem. Z tym imieniem na ustach szedłbym i nawracał krwią i żelazem na właściwe tory myślowe, a teraz to się mogę co najwyżej uśmiechnąć patrząc na to, co tu wyprodukowaliście w nocy.

 

jetodik, słuchałeś Nagłego Ataku Spawacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×