Skocz do zawartości
Nerwica.com

Katolik czyli kto.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

a jak sie najebiesz to w ktora jestes bardziej strone, albo jak wsadzasz dziewczynie w dupe

jak sie najebie i jak wsadza lasce w dupie to jest sceptykiem no bo to chore żeby istniał bóg który wie o tym jak rżniesz kogoś w sranie, a tak poza tym to jest pokornym wierzącym i czyta książki o bogu itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie najebiesz to w ktora jestes bardziej strone, albo jak wsadzasz dziewczynie w dupe

jak sie najebie i jak wsadza lasce w dupie to jest sceptykiem no bo to chore żeby istniał bóg który wie o tym jak rżniesz kogoś w sranie, a tak poza tym to jest pokornym wierzącym i czyta książki o bogu itd

:hide::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Nie było ok. Wtedy byłem wrakiem człowieka bez energii, chęci do życia, pasji. Byłem zepsutym człowiekiem takim jak wy teraz jesteście. A teraz wypełnia mnie Boża energia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oskaka, "Odzywa się" do mnie tylko w nocy i to nie zawsze. Duch Święty też ma wyczucie i nigdy by do mnie nie odezwał się w momencie srania. Nie jestem w stanie określić kiedy się odezwie. Kilka razy miałem nawet objawienie. Jest to kula jasnej energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, a idz wpisdu jak nie chcesz pomoc:)

 

Sigrun, Nie było ok. Wtedy byłem wrakiem człowieka bez energii, chęci do życia, pasji. Byłem zepsutym człowiekiem takim jak wy teraz jesteście. A teraz wypełnia mnie Boża energia.

 

No wez nie pierdol...ja nie jestem zepsuta!!!! Moze wredna i nie mila ale nie zepsuta :mrgreen:

Wiec mnie nie obrazaj. Nie wierze w Twojego boga...a piszac wszesniej ze ktos kto w niego nie wierzy nie jest Polakiem... Gdybys byl obok dostalbys w pysk...Polacy zaczerpneli ta religie. Prawdziwa nasza religia to religia Slowian. A nie wiara w Zyda... Bo nim ponoc byl Jezus

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, Musiałem z Anglii uciekać bo brudasy wjebały mi się do mieszkania i sobie mieszkały, nie mogłem ich wygonić, rozećpali mnie na maksa, zastraszyli, grozili nożem. Bałem się o własne życie, musiałem uciekać. Lekarz mówił, że mam PTSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, Musiałem z Anglii uciekać bo brudasy wjebały mi się do mieszkania i sobie mieszkały, nie mogłem ich wygonić, rozećpali mnie na maksa, zastraszyli, grozili nożem. Bałem się o własne życie, musiałem uciekać. Lekarz mówił, że mam PTSD.

to słaby jesteś, to pewnie przez te łydki

a seksualnie cię nie wykorzystali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×