Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester Interaktywny 2016


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

Oj hobby hobby... Twoja interpretacja obfituje w niepoprawne wnioski, gdyż nie mam wyjebanego salonu , tzn. mam , ale nie tak wyjebany jak ten randomowy z Ikei czy skądkolwiek go wytrzasnęli, zresztą to nieistotne bo w sylwestra to nie był mój salon , plazma była wyjebana to fakt , to nie moja laska tylko moja siostra, co prawda przyszywana i laska jak trzeba, ale nie zmienia postaci rzeczy, że siostra , na uchlewanie się wyjebanie drogim alko generalnie mnie nie stać , ale od święta można wyjebać dniówkę na flachę, tyle tylko , że tym razem wyjątkowo łiskacz nie chciał wchodzić , jak nigdy , wątroba się zbuntowała czy kie licho , errorów w każdym razie nie było , cała pamięć skonsolidowana , urwanych fragmentów brak. Ogólnie to gdyby nie telefon , że mam zbierać dupę w troki i przyjeżdzać to jak (zapewne) większość psychobubli przesiedziałbym cały wieczór w szlafroku w swojej norze oglądając jakieś filmy klasy X(xx) i wypisując smęty przed monitorem , pogrążając się coraz bardziej w swej aspołeczności i nihilistycznym sosie własnym. A tak przynajmniej było do kogo gębę otworzyć , co do tej gęby wlać, sylwester z polsatem cały obejrzałem , chyba pierwszy raz od 10 lat , oglądnąłem jak inne poyebańce wysadzają sobie koniczyny górne i dolne wietnamskimi frajerwerkami. No więc koniec końców to była całkiem udana zabawa jak na moje standardy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co elo robi

ojej ciezko mi stwierdzic co tak wlasciwie robilam ale chyba nic czym bym sie chciala dzielic na forumku jednak myslami bylam z wami naprawde zastanawialam sie co tam porabiacie

hobbyturysta, pewnie Truchłowi daje stopy do wylizania, zboczeńcowi ;/

mialam cie zjebac za to ale przypomnialo mi sie ze mam spoko humorek i w sumie to mi sie nie chce buzi jeto : *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×