Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy forum może mieć negatywne oddziaływanie?


Gość ugh

Rekomendowane odpowiedzi

No weź im napisz zeby sie realem zajeli bo wieczne narzeknictwo nic im nie da...
pisze i zyja z tym, i nawet nie umieraja od tego :mrgreen: Wyobraz sobie ze sa ludzie na tym forum co nawet I DLA MNIE PRZYTAKNA W TAKIM POSCIE :shock:
wow. Brawo! Czujesz sie spelniona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konkretnej hierarchii,czy rankingu,fakt faktem,spędzam tu sporo czasu,ale z foro czy bez żywot toczy się dalej,większość egzystencji i czasu spędzam w sieci,ale to chyba każdy tu wie,tyle że to dla mnie problemem nie jest,faza marudzenia mi przeszła w większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Ty zlośnica jesteś agusia. Z podtekstu Twoich wypowiedzi widać kto jadem pluje i probuje jeszcze szpile dokrecić. Ale spoko ja odpuszczam bo to bez sensu. Papaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujmę inaczej to, co napisałem - bardzo chciałbym, żeby w moim życiu było inaczej, bo jak można chcieć, żeby cały czas było źle? Mam jednak wrażenie, że nie steruję tym wszystkim, tylko jestem jak pacynka w rękach spaczonej psychiki. Musi być jakiś sposób naprostowania zwojów mózgowych, tylko jaki, kiedy ciągle brakuje motywacji do czegokolwiek. Ale i tak zostanę uznany za lenia, oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujmę inaczej to, co napisałem - bardzo chciałbym, żeby w moim życiu było inaczej, bo jak można chcieć, żeby cały czas było źle? Mam jednak wrażenie, że nie steruję tym wszystkim, tylko jestem jak pacynka w rękach spaczonej psychiki. Musi być jakiś sposób naprostowania zwojów mózgowych, tylko jaki, kiedy ciągle brakuje motywacji do czegokolwiek. Ale i tak zostanę uznany za lenia, oczywiście...

Tu raczej nie,większość z nas wie,że mózg i psycha to często kurewny troll którego nijak w bambuko nie zrobisz choćby skały srały a obok tańczyły bloki bazaltu w rytmy największych hitów mozarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×