Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o to czym zawiniają kochanki/kochankowie, gdy sypiają z żonatymi, to oprócz tych rzeczy które tu były wymienione, to sprawa jest dość jasna, o ile kochanki/ kochankowie zdradę postrzegają jako coś złego. Ich wina wówczas polega na pomocy mężowi /żonie w zdradzie, czyli czynie który sami potępiają. Bez współudziału kochanka/ kochanki, do zdrady by nie doszło. Owszem, zdradza mąż czy żona, ale kochanek/kochanka mu w tym pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, a co Cię to tak interesuje? Popytaj dziewczyn, co je związki z facetami interesują. :bezradny:

Mi się z wyglądu różne typy podobają, ale generalnie zdecydowana preferencja szczupłych, najlepiej z ze sportową wyrzeźbioną sylwetką( ale w żadnym wypadku kulturysta, no i facet z brzuszkiem też odpada). Ale tak naprawdę, to musiałby mieć to coś, ja musiałabym czuć, że nadajemy na podobnych falach, bez tego ani rusz, choćby nie wiadomo jak spełniał wszelkie moje oczekiwania, choćby był najprzystojniejszy, najlepszy charakterologicznie i pod każdym innym możliwym względem. No i oczywiście musiałby się lubować w typie kobiety chłopczycy czy tam babochłopa, jak kto woli. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, mimo iż w wielu kwestiach wpisy zimy przyprawiają mnie o gęsią skórkę, to akurat to, żeby facet był zadbany i dawał poczucie bezpieczeństwa swojej kobiecie jest jakby podstawą.

 

(szczególnie takiej kobiecie, jak na zdjęciu ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, no rzecz gustu, ja tam bym ją z łóżka wyrzucił :bezradny:

zadbac o siebie mogę, odnośnie poczucia bezpieczeństwa to idźcie se do ubezpieczyciela i kupcie gaz pieprzowy, ja wam nic nie bede dawał, sam nie mam poczucia bezpieczeństwa a komuś miałbym je dać? to już przesada, niemniej może w przyszłości jak naucze sie pokonywać lęki kto wie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, na szczęście inne mamy gusta! Twoja pierwsza pani to jakby zespół pieśni i tańca "Mazowsze", a ta ostatnia, to facet... W dodatku z silikonowym biustem, ech. No ale grunt, żebyśmy potrafili się pięknie różnić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, nie to nie jest facet pokutuje takie przeświadczenie, ze jak kobieta ma mięśnie to znaczy, ze facet, a to kobieta z mięśniami, ewolucyjnie takie się podobają bo to silna samica, tak jak silna lwica podoba się lwu.

dlatego ta od zimy mi się nie podoba, te ciężkie buciska ma się wrażenie jakby miały urwać jej nogi a ona rozsypać, wygląda jak wysuszona narkomanka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×