Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne podejście do przedmiotów.


rentacar

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak, sprawdzałem forum, nie znalazłem żadnego, podobnego wątku. W sensie, nie w tym kierunku jakim jest mój problem. Kiedyś tutaj już pisałem w innym wątku, dziękuję za odpowiedzi.

Ale do rzeczy.

Od dziecka w dziwny sposób podchodzę do przedmiotów, tak jakby darzę je uczuciami. Jestem im wdzięczny. Na przykład taki telewizor, jestem mu wdzięczny za to, że dla mnie działa, że jest bezinteresowny i robi to wtedy, kiedy sobie tego zażyczę. I kiedy tylko o tym pomyślę od razu chce mi się płakać, bo nie rozumiem jak cokolwiek może coś robić właśnie dla mnie. Mam ogromny sentyment do przedmiotów. W sylwestra dopadła mnie taka sytuacja, że wręcz histerycznie dziękowałem przedmiotom, że są ze mną. Przytulałem czajnik, laptop telewizor. Przepraszałem je, że czasami źle je traktuję w nerwach. Dziwnie mi o tym pisać, bo pewnie weźmiecie to za jakąś totalną dziecinadę. Za dzieciaka miałem tak, że gdy na przykład upadł mi jakiś przedmiot, to ja wiedziałem, że go to boli, podnosiłem i przytulałem. Kiedy stało się to z mojej winy - przepraszałem. Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na zdjęcie starych autobusów PKS, które już nie kursują. Dostałem histerycznego napadu płaczu, kiedy pomyślałem, że te zostały już zniszczone na złomowisku, a przecież nikomu nie zawiniły, służyły wiernie.

Nie raz jest mi smutno, bo wiem, że i rzeczom jest smutno.

Chyba wszystko ująłem w tej wiadomości. Dodam, bo nie wiem czy to ważne, ale wobec ubrań (bo w końcu to też rzeczy) nie mam takiego czegoś. Tylko takie przedmioty, niekoniecznie agd/rtv. Wiem, brzmi to głupio. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×