Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa ale w temacie


niebieski_motylek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Ataki paniki miewalam czesto... teraz sie troche uspokoilo,,, i nie mecza mnie czesto napady... a jesli juz jestem w stanie nad nimi panowac i mijaja szybko. (byla arytmia serca.. dusznosci.. nudnosci....)

Ale niestetym potrzebuje porady dla mojej mamy (75 lat) u ktorej sie odezwala silna nerwica. Jej nerwica objawia sie przez "hyperventilation"i niekontrolowanym strachem i omdleniem...drgawkami... tak ze wyladowala na pogotowiu... bo myslalam ze to zawal...EKG, i krew do badania nie wyklazaly jednak spraw sercowych.... .

Miala juz takie ataki... tyle ze z innymi objawami.... i brala leki...

Ale probuje ja namowic na psychoterapie.. czy ktos ma namiary na dobrego psychoteraupety lub psychologa w Bielsku...-Bialej...

;) Wielkie dzieki za pomoc i zycze Wam duzo sily i usmiechu w walce z "Demonami" duszy...

niebieski_motylek

 

what does not kill me makes me stronger...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Myslę ze prawie kazdy z nas na forum był kilaa razy z atakiem na pogotowiu i wiesz mi że to nic przyjemnego.Dlatego myślę że psychoterapia może tak ale dla osoby w zaawansowanym wieku te lęki to duże obciązenie fizyczne.Myslę ze powinnaś się udac z mamą do specjalisty aby wspomoc się farmakologią.Przeciez kobieta może sie jeszcze cieszyć pełnią życia a nie ciąglym strachem że umiera.Psycoterapia byc może pomoze ale na pewno bedzie to wymagało dłuższego czasu i mama twoja może sie pogrązyć jezscze bardziej.Zyczę dużo zdrowia twojej mamie i tobie oczywście,rozumie cie doskonale bo sama mam chorą mamę na depresje i nie lubie patrzec gddy sie jej odnichciewa żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×