Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadek Arashay jest bardzo ciekawy. Bo jak można mieć fobie w kwestii sexu jak się go nigdy nie uprawiało. Intrygujące.

Koleżanka opowiadała kiedyś że nakryła swoich starych TO robiących stąd na jakiś tam czas doznała pewnego obrzydzenia względem sexu.

Po pewnym czasie jednak jej przeszło jak poznała chłopaka i sie zabujała :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka opowiadała kiedyś że nakryła swoich starych TO robiących stąd na jakiś tam czas doznała pewnego obrzydzenia względem sexu.

Po pewnym czasie jednak jej przeszło jak poznała chłopaka i sie zabujała :mrgreen:

Ja też miałam obrzydzenie, ale tylko do seksu rodziców. Dalej mnie to jakoś zniesmacza :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz, jak usłyszałem rodziców uprawiających seks, to miałem odczucie, że ktoś kogoś krzywdzi i odgłosy o tym świadczą oraz są wołaniem o pomoc. Obecnie odgłosy uprawianego seksu też trochę wywołują u mnie uczucie, że ktoś kogoś krzywdzi i ktoś woła o pomoc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi jak byłem w miarę świadomy już chyba go nie uprawiali a od ponad 20 lat śpią osobno i nigdy nie widziałem u nich żadnych okazów czułości.

Moi okazują sobie uczucia głównie, gdy ojciec jest pijany, jak jest trzeźwy, to zazwyczaj są chłodni emocjonalnie wobec siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi jak byłem w miarę świadomy już chyba go nie uprawiali a od ponad 20 lat śpią osobno i nigdy nie widziałem u nich żadnych okazów czułości.

 

Ja miałem podobnie, nigdy się przy mnie nie przytulili ani nie pocałowali, nawet ani razu przy mnie zdrobniale do siebie nie powiedzieli. Długo myślałem, że małżeństwo czy związek to dwoje ludzi mieszkających pod jednym dachem i chodzących do pracy i nic poza tym.

 

A o seksie rodziców to nie chcę nawet myśleć, bo napawa mnie to obrzydzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, Ja pamiętam jak jako gdzieś 17 latek byłem u kolegi i tam widziałem jak matka kolegi położyła głowę na udach męża i przytuliła to uznałem to za coś dziwnego myślałem że ludzie w taki wieku i po tylu latach małżeństwa tego nie robią bo u swoich rodziców a nawet dalszej rodziny cioć, wujków tego nie widziałem.

No ale nasi rodzice seks uprawiać musieli skoro my się urodziliśmy. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi okazują sobie uczucia głównie, gdy ojciec jest pijany, jak jest trzeźwy, to zazwyczaj są chłodni emocjonalnie wobec siebie.

 

Znam to! Tylko, że moi się wtedy z tym nie kryli jakoś szczególnie. Sporo niechcianych rzeczy widziałam.

I miej tu potem człowieku normalne życie seksualne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja u moich nigdy nic takiego nie zaobserwowałem. Kiedy pytałem dużo później mamy, czemu tak żyją, to mi mówiła, że ojciec się wstydził okazywać przy mnie czułość, że chciał mnie wychować na twardziela. Ja moim wyliczyłem, że zostałem poczęty przed ślubem, dlatego doszedłem do prostego wniosku, że jestem owocem wpadki i ślub był tylko z tego powodu (wiadomo jak dawniej było - wstyd i napiętnowanie), a idąc dalej uznałem, że jestem dzieckiem niechcianym i przez to nie okazywali mi nigdy miłości i nie mówili, że mnie kochają. Nigdy tego od nich nie usłyszałem, nigdy też mnie nikt nie przytulał poza babcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec miał zimny niemiecki wychów i pewnie przez to poza tym oni urodzili się w latach 40-tych a wtedy wychowywano w powściągliwości i braku okazywania emocji a zwłaszcza tych związanych z seksem. U mnie w rodzinie z kolei pierwsze dziecko było 6 lat po ślubie co też jest podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moim wyliczyłem, że zostałem poczęty przed ślubem, dlatego doszedłem do prostego wniosku, że jestem owocem wpadki i ślub był tylko z tego powodu

Też zostałem poczęty przed ślubem i mam podejrzenia, że jestem z wpadki i dlatego rodzice wzięli ślub. Podobno jeszcze przed ślubem była mocno wojenna atmosfera pomiędzy moimi rodzicami i wątpię, żeby normalnie chcieli brać ze sobą ślub. Niedługo po moim urodzeniu matka podobno zaczęła rozważać rozwód, ale zrezygnowała. Kilka lat później rodzice się polubili i nastał pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi jak byłem w miarę świadomy już chyba go nie uprawiali a od ponad 20 lat śpią osobno i nigdy nie widziałem u nich żadnych okazów czułości.

Moi od prawie 30 :lol: ( zresztą wcześniej pewnie też, bo mój ojciec nigdy nie wykazywał zainteresowania tematem ... wolał piłkę nożną )

A spali zawsze osobno, bo ojciec ma kłopoty ze snem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, czyli mamy coraz więcej wspólnego 8) ( mam na myśli Twoja pierwszą wypowiedź )

 

-- 29 sty 2015, 21:39 --

 

Niedługo po moim urodzeniu matka podobno zaczęła rozważać rozwód, ale zrezygnowała. Kilka lat później rodzice się polubili i nastał pokój.

Czyli w sumie nie jest aż tak źle mark123 :bezradny: A Ty masz rodzeństwo czy jesteś jedynakiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą wcześniej pewnie też, bo mój ojciec nigdy nie wykazywał zainteresowania tematem ... wolał piłkę nożną
a mój szachy i biegi. ;) To że ja z bratem wiecznie nikogo nie mamy ludzi znających rodzinę mojego ojca nie dziwi, zawsze mówią a wdali się w tych i po nazwisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×