Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu maciek, nie mam żadnych doświadczeń, ale seks mnie póki co obrzydza :hide:

Ale to mark123 odkopuje moje stare wątki ... ja już staram się nie tworzyć nowych :mrgreen:

 

Jak już tu zaglądnąłeś, to dorzuć 3 grosze od siebie :P

 

-- 28 sty 2015, 18:50 --

 

mark123, wlecze się, bo pomyliłeś numery i przyjechała policja :lol: Och Ty :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, mnie sex obrzydzał jak miałem jakieś 10-13 lat... :roll: Dziewczynki w ogóle wydawały mi sie dziwne i głupie. Choć z 2 strony 1 raz zakochałem sie w wieku jakchś 8 lat.

Jak miałem kilka lat więcej myślałem już zupełnie co innego na temat dziewczynek..... :twisted:

To naturalne....

Może po prostu nie dorosłaś do tego? :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmaty, ten wątek tyczy się abstynencji seksualnej ze świadomego wyboru

to mnie nie dotyczy bo ja tego nie wybrałem. :mrgreen: u mnie to połączenie nieśmiałości, niskiej samooceny, aspołeczności i niskiego jak na faceta libido.

Carlos, ale ja Ci już mówiłam, że dla niektórych to może być olbrzymia zaleta :lol: Teraz coraz mniej takich chłopów ( jeszcze z działkami na Rozewiu ) :time: Gdybyś Ty choć trochę więcej chęci do życia wykazywał ... eh :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmaty, ten wątek tyczy się abstynencji seksualnej ze świadomego wyboru

to mnie nie dotyczy bo ja tego nie wybrałem. :mrgreen: u mnie to połączenie nieśmiałości, niskiej samooceny, aspołeczności i niskiego jak na faceta libido.

Carlos, ale ja Ci już mówiłam, że dla niektórych to może być olbrzymia zaleta :lol: Teraz coraz mniej takich chłopów ( jeszcze z działkami na Rozewiu ) :time: Gdybyś Ty choć trochę więcej chęci do życia wykazywał ... eh :?

Gdybym trochę więcej chęci wykazywał może nie byłbym wciąż sam. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, mnie się podobał taki jeden austriacki bramkarz, jak miałam 9 lat :hide:

A na temat seksu to dowiedziałam się dużo, dużo później ...całe szczęście :yeah:

Ja chyba nigdy nie czułem, żeby mi się jakaś dziewczyna podobała. Jedynie w szkole średniej była jedna dziewczyna, co trochę czułem jakieś coś do jej sfery psychicznej oraz na studiach też była taka pewna dziewczyna. Ale co konkretnie czułem to nie wiem, bo program do mojego system identyfikacji emocji pisał personel z IT Crowd i czasem nawala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×