Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

No ale może wcale nie ma zadeklarowanych asów, tylko to jest jakiś defekt mózgu, jak depresja czy coś... Warto spróbować. :> Fajny lek, agonista 5ht1a, antagonista 5ht2, może sam bym wziął. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierze w aseksualnosc Arashy. Po prostu dziewczyna sobie tak zdemonizowala akt seksualny, ze sie zwyczajnie boi, czy brzydzi. Mysle, ze tu jest pies pogrzebany. Tylko skad takie a nie inne wyobrazenia nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, patrz!

 

"FDA zatwierdziła właśnie lek podnoszący kobiecy popęd seksualny"

 

Na oficjalnym głosowaniu, przedstawiciele agencji głosowali 18-6 za przyjęciem do obrotu substancji zwanej „flibanserina”, tak długo jak producent zadeklaruje wyeliminowanie potencjalnego ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.

 

Nic tylko brać i takie tematy nie będą potrzebne. :)

tez o tym czytałam, rózówa pigułka dla kobiet :yeah: do tej pory nie było kobiecej viagry, ciekawe czy ma uboki i jakie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seks jest przyjemnoiścia jak wiele innych rzeczy na tej zbrukanej ziemi. Niektórzy maja taka skonstruowaną psychikę, że im seks takich przyjemnosci nie dostarcza i sa nim rozaczarowani, przykładów jest kupa. Ci ludzie wcale nie sa nieszcześliwi, ba czerpia z zycia pełnymi garsciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, patrz!

 

"FDA zatwierdziła właśnie lek podnoszący kobiecy popęd seksualny"

 

Na oficjalnym głosowaniu, przedstawiciele agencji głosowali 18-6 za przyjęciem do obrotu substancji zwanej „flibanserina”, tak długo jak producent zadeklaruje wyeliminowanie potencjalnego ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.

 

Nic tylko brać i takie tematy nie będą potrzebne. :)

 

Wieczna migrena w końcu uleczalna!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, patrz!

 

"FDA zatwierdziła właśnie lek podnoszący kobiecy popęd seksualny"

 

Na oficjalnym głosowaniu, przedstawiciele agencji głosowali 18-6 za przyjęciem do obrotu substancji zwanej „flibanserina”, tak długo jak producent zadeklaruje wyeliminowanie potencjalnego ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.

 

Nic tylko brać i takie tematy nie będą potrzebne. :)

tez o tym czytałam, rózówa pigułka dla kobiet :yeah: do tej pory nie było kobiecej viagry, ciekawe czy ma uboki i jakie

Po krótkim śledztwie farmaceutycznym oświadczam co następuje: ma bardzo dużo uboków, jest to antydepresant wycofany z badań klinicznych w USA, czyli nie ma statusu leku, określonej toksyczności itd. Skąd się wziął w suplach sprzedawanych w Polsce to wuj wafel raczy wiedzieć.

 

Seks jest przyjemnoiścia jak wiele innych rzeczy na tej zbrukanej ziemi. Niektórzy maja taka skonstruowaną psychikę, że im seks takich przyjemnosci nie dostarcza i sa nim rozaczarowani, przykładów jest kupa. Ci ludzie wcale nie sa nieszcześliwi, ba czerpia z zycia pełnymi garsciami.

God created man from dust

And man replied with sin and lust

God created man from dust

Eternal youth on solid ground

Beauty makes the world go round

Beauty makes the world go round

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim śledztwie farmaceutycznym oświadczam co następuje: ma bardzo dużo uboków, jest to antydepresant wycofany z badań klinicznych w USA, czyli nie ma statusu leku, określonej toksyczności itd. Skąd się wziął w suplach sprzedawanych w Polsce to wuj wafel raczy wiedzieć.
:/ czyli pozostaja stare sposoby jak redtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim śledztwie farmaceutycznym oświadczam co następuje: ma bardzo dużo uboków, jest to antydepresant wycofany z badań klinicznych w USA, czyli nie ma statusu leku, określonej toksyczności itd. Skąd się wziął w suplach sprzedawanych w Polsce to wuj wafel raczy wiedzieć.
:/ czyli pozostaja stare sposoby jak redtube

Na dailymotion też mają spoko filmiki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2019 o 10:38, Lilith napisał:

Nie brakowało Ci aspektu bliskości fizycznej? 

Czasami eksplozja emocji brała górę, ale trzeba było się hamować 😜 Szkoła średnia, partnerka bała się konsekwencji, a ja nie nalegałem. Komfort psychiczny ważniejszy niż kilka minut przyjemności. Do seksu trzeba dorosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat seksu był zawsze dla mnie okropny.

 

Czułem się często gorszy że nie uprawiałem go mimo że reszta moich znajomych także tych młodszych już to miała za sobą. Ataki paniki, poczucie gorszości i chęć ,,szybkiego numerku'' niszczyły mnie przez wiele miesięcy.

 

Teraz na szczęście się uspokoiło. Temat seksu odszedł na dalszy plan i już nie mam ochoty tego robić. Wolę się skupiać na emocjach, uczuciach a nie na cielesności. Także biały związek myślę że mógłbym stworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×