Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Arashy pewnie sie wydaje, ze wytrysk to jak gejzer cale lozko zalane, sufit, sciany. Po stosunku pranie i malowanie obowiazkowe ;-)

Tak mi się właśnie wydaje :roll:

Ale może już mnie nie uświadamiajcie bardziej :hide:

To ja w szkole podstawowej myślałem że facet jak odbywa stosunek to pcha fiutka pomiędzy szparę pomiędzy nogami, bo myślałem w ten czas że dziewczyna nie ma dziurki że to tak tylko mówią że ma dziurkę, pochwę.

Może masz wyobraźnię seksualną taką jak ja w szkole podstawowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałam babę, która mi złośliwie puszczała radio, żeby mi utrudnić koncentrację (nie jestem w stanie ignorować rozmowy w radiu, chcąc nie chcąc rejestruję informacje) i przy okazji zmianę biegów, bo nie słyszałam silnika. Pod koniec kursu nie reagowałam już na znaki ani na to co się działo na skrzyżowaniach, tylko kierowałam się tym, czy przy danym manewrze się na mnie rozedrze czy nie. :hide:

 

Dziwne podejście. Zmieniasz biegi kiedy chcesz i radio nie ma nic do tego. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja miałam super instruktora ( mogę dać namiar, jakbyś chciała jeszcze raz spróbować, ale to daleko dla Ciebie )... jedyna jego wada, to że kopcił jak komin... ale jeżeli komuś nie przeszkadza dym papierosowy, to polecam :great:

 

Btw Baby to sobie nie wyobrażam :pirate: No sorry!

 

elo, to jak często zmieniasz pościel w lecie :roll: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, czemu nie zmieniłas instruktora ?

Odebrałam papiery, ale zanim wybrałam inną szkołę to poszłam do psychiatry i dostałam mirtę, po której się nie jeździ :mhm:

 

Dziwne podejście. Zmieniasz biegi kiedy chcesz i radio nie ma nic do tego. :mrgreen:

No nie kiedy chcę, tylko wtedy, kiedy trzeba, bo inaczej zbieram borutę. Biegi się zmienia względem obrotów silnika. Kiedy się słyszy silnik, to nie trzeba o tym myśleć, po prostu ucho - ręka - lewarek. Jak leci radio to nie słychać obrotów silnika, więc trzeba paczeć na wyświetlacze (obrotościomierz, prędkościomierz) albo czekać kiedy się baba rozedrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×