Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

piore zazwyczaj w nocy kiedy spia ale swego czasu jak bylam w psychozie to zamontowali drzwi z klodka chowajac przede mna klucz i nie mialam dostepu do pralki {to bylo jakies 7 lat temu} ale oczywiscie rozjebalam ten zamek

 

w aka jest jedna pralka na ileś osób, a elo non stop na niej pierze i inni studenci w brudnych ciuchach chodzą ;)

sa dwie pralki na pietro i jedna zawsze jest przeze mnie zajeta

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

sa dwie pralki na pietro i jedna zawsze jest przeze mnie zajeta

 

ale była jedna, drugą dostawili jak zobaczyli ile pierzesz :lol:

 

... i z wątku zero seksu/biały związek zrobił się wątek pralkowy

 

jak związek ma być biały, to trzeba dbać o czystość ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, elo ja tyle prałam jak mieszkałam u byłych tesciów w domu. na parterze w przyziemiu była pralka i prałam codziennie . w końcu sie wkurzyli bo dla nich było niepojete jak mozna tyle kasy tracić na media i sie wyorowadziłam

u siebie u rodziców to nie jest możliwe zebym prała codziennie bo by mnie chyba zabili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, mam nadzieję, że Clonów więcej już nie brałaś :?

 

Ja piorę raz na 2 tyg. jak mi się rzeczy uzbiera :mrgreen: Natomiast mam fioła na punkcie zmywania, a raczej tego, żeby porządnie wypłukać z płynu ( dlatego rzadko używam, wyłącznie jak coś jest tłuste ), przykładowo słoik czy garnek, który myłam płynem spłukuję zazwyczaj 6 razy ( ale to tak napełniając wodą na full ) :mrgreen:

 

Ahma, fajny ten Twój nowy av :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, widzisz Araszka, elo oczyściła nasze myśli z brudu, teraz jesteśmy gotowi białe związki prowadzić.

:angel:

 

Mnie tam generalnie brud nie brzydzi, może bardziej fakt, że czają się w nim jakieś mikroby, ale wystarcza mi porządne umycie rąk.

Natomiast obrzydzają mnie niektóre wydzieliny ludzkie ( a także organy, z których pochodzą :hide: ) i nic na to nie poradzę :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×