Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie chcesz następny ogólnopolski forumowy zlot?


Pieprz

Gdzie  

181 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie

    • dolnośląskie
      5
    • kujawsko-pomorskie
      7
    • lubelskie
      5
    • lubuskie
      4
    • łódzkie
      14
    • małopolskie
      16
    • mazowieckie
      15
    • opolskie
      3
    • podkarpackie
      5
    • podlaskie
      5
    • pomorskie
      15
    • śląskie
      20
    • świętokrzyskie
      4
    • warmińsko-mazurskie
      10
    • wielkopolskie
      6
    • zachodniopomorskie
      9
    • >chcę w mieście
      18
    • >chcę poza miastem (ośrodek wczasowy np.)
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Argish, hm.... jest to w moich możliwościach intelektualnych by zrozumieć tę sytuację i wkurzyłaś/eś mnie tym komentarzem...nigdy nikomu nie będzie po drodze komu nie będzie się chciało jechać, komuś jest za daleko 200 km komuś 300 km komuś 50 km...komuś będzie przeszkadzać wybrany ośrodek bo za tani bo za drogi, komuś, że jest za daleko od miasta komuś że za blisko...komuś że jedzie ta a komuś że tamten, albo że tamta nie jedzie wiec po co jechać...

nikomu się nie da dogodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nikomu nie będzie po drodze komu nie będzie się chciało jechać, komuś jest za daleko 200 km komuś 300 km komuś 50 km...komuś będzie przeszkadzać wybrany ośrodek bo za tani bo za drogi, komuś, że jest za daleko od miasta komuś że za blisko...komuś że jedzie ta a komuś że tamten, albo że tamta nie jedzie wiec po co jechać...

nikomu się nie da dogodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

nic dodać nic ująć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Follow_, ja mam problem z przejechaniem kilku przystanków tramwajem, więc sama rozumiesz ... muszę się futrować benzo ... a zanim bym nad morze zajechała ( jeździłam co roku ), to bym zeżarła całe opakowanie i zamiast na zlocie wylądowała na detoksie :hide:

 

Gdybym była w stanie, to najchętniej spotkałabym się w Borach Tucholskich ... cisza spokój, piękne krajobrazy, jakieś jeziora też się trafiają :105:

 

A wiadomo, że polskie morze jest najlepsze i to dla mnie nie podlega żadnej dyskusji :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo, że polskie morze jest najlepsze i to dla mnie nie podlega żadnej dyskusji :pirate:

 

Wybacz ale padłem jak to przeczytałem. :mrgreen:

 

Najlepsze by było jakby ktoś robiący ankietę sprawdził najlepsze połączenie i miasto by było wybrane w każdym województwie bo czasami łatwiej przejechać i taniej 500km niż 100km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×