Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys jeden dziennikarz francuski sie wypowiadał i stwierdził, że Polska to dziwny kraj. Mówi ze we Francji jak polityk jest powiazany w jakis sposob chocby z niewielka afera to natychmiast jest w pewnym sensie wykluczony z zycia politycznego, nie ma juz czego w polityce szukac. A w Polsce to aferzysci ministrami zostaja
We Francji to biali nie mają już nic do powiedzenia, także akurat Francja to nie jest dobry przykład bo tam rządzi multikulti i jakiś arab może publicznie lżeć i obrażać rodowitych Francuzów i nie grozi mu nic, a jak Francuz skrytykuje czarno- beżowych to albo zostanie zjedzony przez politycznie poprawnych albo dostanie kulkę w łeb od islamistow. Oczywiście nie bronie polskich polityków ale na zachodzie nie są nic lepsi po prostu jest tam wielokrotnie więcej pieniędzy w obiegu i ludzie żyją dostatniej, a nie dzięki politykom, którzy wszędzie są podobni. Ludzie pod każdą szerokością geograficzna narzekają na polityków, poznałem ludzi z kilklunastu państw i wszyscy uważali że tak tragicznych polityków jak u nich w kraju nie ma nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będem głosował na Komorowskiego bo to wybitny prezydent jest, a nie żaden agent WSI czy innego Mossadu... Jego wąsik był znamienity i drugiego takiego nie było. Spod klosza znaczy żyrandola wystawał sobie zupełnie, tylko głupcy się na nim nie poznali. Lubie jego dyzortografię i haszimoto yamakuza szoguna drugiego. Pisał to Jan Dąbek poeta z Czarnkowa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, no jest fantastą, ma wiele objawów wytwórczych (pozytywnych). Ja tam mu zazdroszczę tej amerykańskiej kariery (od pucybuta do milionera). ;) A poważnie, to trzeba się pochylić nad bliźnim, tak z czysto ludzkiej empatii. :smile:

Skrajna prawica nie uznaje niczego, co nie jest po ich myśli, więc nie dziwi mnie brak reakcji na Twój post. Z innej beczki, gdy wyroki były po stronie PiS-u, to aparat państwowy działał. Jeśli skazano wiceprezesa tej partii, to aparat jest już umoczony. Ziobro porównał walkę Kamińskiego do żołnierzy wyklętych. To są już takie odmęty ludzkiej psychiki, której ja nie ogarniam. Jest to jednak znakomita pożywka dla prawdziwych patriotów, którzy nienawidzą obecnego systemu, ale czerpią z niego garściami.

 

Chwilowo nie napiszę nic więcej, bo nie miałem jeszcze czasu na zgłębienie dzisiejszej wyborczej. Na tvn też nie spojrzałem i czuję jakiś taki wewnętrzny niepokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli głosowanie na Komorowskiego będzie według KK a w oczach Boga przede wszystkim i tym bardziej grzechem śmiertelnym? Ja się na przykład spowiadałem z głosowania na PO w konfesjonale, a byłem jej wyborcą od 2005 roku. Nawróciłem się szczerze i nie tak od razu i też miałem problem z KK, że mi dyktuje że miesza się w politykę, że słyszę kazania, że grozi się ekskomumuniką, której nawet możesz nie być świadomy jeśli nie chodzisz do kościoła. Ja w to szczerze wierzę. Nie mówię że nie grzeszę i nie popełniam błędów bo i tych jest sporo ale wyciągam wnioski. KK w USA też "potępia" kandydatów i to nie jest nic nienormalnego w świecie który jest właśnie nienormalny. Oglądam Trwam i słucham Radia Maryja oglądam też chłam innych telewizji ale żyję poza systemem, a przynajmniej się staram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb ignoranta - Duda to człowiek krzak,wyjęty z szafy nie wiadomo skąd i jak i tak w razie czego prezes będzie rządził razem z kotem tzn kotką Fioną,Alik w krainie wiecznych łowów .

koniec trybu ignoranta.

comment_n7PEImotvHkA4z98vIZNIJW38GRPyAAr,w400.jpg z drugiej strony ta majestatyczna postać : D... sam nie wiem,w tym kraju nie ma kto rządzić po prostu,wszyscy gówno warci,można wybierać między złym i gorszym : D.

Ale może przyda się rotacja mord przy żłobie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli głosowanie na Komorowskiego będzie według KK a w oczach Boga przede wszystkim i tym bardziej grzechem śmiertelnym?

kościół nie jest od tego aby mówić na kogo głosować, przecież nawet w NT jest napisane oddajcie bogu co boskie a cesarzowi co cesarskie. Z tego co wiem komor to praktykujący katolik a nie żaden satanista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowskiego z Dudą łączy jedna rzecz,obydwoje mają żony żydówki.Pytam więc czy Dude desygnowała żydowska loża masońska Bnai Brith?

Czyli bez względu na wynik mamy wybory przegrane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli głosowanie na Komorowskiego będzie według KK a w oczach Boga przede wszystkim i tym bardziej grzechem śmiertelnym?

kościół nie jest od tego aby mówić na kogo głosować, przecież nawet w NT jest napisane oddajcie bogu co boskie a cesarzowi co cesarskie. Z tego co wiem komor to praktykujący katolik a nie żaden satanista.

 

Ale popiera np. in vitro (chyba) albo podpisał konwencję przemocową które są niezgodne z etyką chrześcijańską. W oczach Boga jesteś albo z Nim albo rozpraszasz, nie ma pomiędzy... albo grzeszysz i jesteś niewolnikiem grzechu ( co nie oznacza że nie masz prawa do Nieba albo czyśćca - każdy grzeszy święci też, a są i święci byli sataniści np. Bartolo Longo). A głosowanie na Kwaśniewskiego? Moja mama na niego głosowała. Jeden ksiądz powiedział że głosując na niego a później przyjmując komunię popełnia się niemalże świętokradztwo i nie nie zgodzę się że cesarzowi tylko co cesarskie. Świecka w Europie jest tylko Francja ( i co jej po rewolucji francuskiej) i Słowenia. Dziękujmy Bogu za kościół który mamy w Polsce, drugą byłą ateistyczną Albanią chyba nie chcemy się stać. Boga możesz usunąć z przestrzeni publicznej ale nie usuniesz Go z serca ludzi którzy w Nim żyją i są w Nim zakorzenieni. Gdyby Komorowski popierał aborcję (a in vitro jest nią tak naprawdę dając życie jednemu na 4 zarodkowi dajmy na to i nikt mi nie wmówi że owy zarodek to nie człowiek bo na pewno nie jest to jakiś tam koń). Ja nie jestem łatwym i prostym katolikiem swoje w życiu przeszedłem, mam swoje problemy, grzeszę dużo, ale żałuję, staram się poprawiać, nie zawsze się udaje, ale właśnie nie udaję że przykazania Boże są pustosłowiem, po coś są. Wierzę w Niebo, a tylko poprzez nie możemy je zaludnić, chyba każdemu z nas powinno zależeć na życiu wiecznym i na szczęściu nie tylko na Ziemi, ale przede wszystkim po śmierci. Kto mądry sercem ten zrozumie o czym piszę.

 

-- 03 kwi 2015, 15:20 --

 

Komorowskiego z Dudą łączy jedna rzecz,obydwoje mają żony żydówki.Pytam więc czy Dude desygnowała żydowska loża masońska Bnai Brith?

Czyli bez względu na wynik mamy wybory przegrane?

 

A co z Sikorskim strach się bać jak on mógł zostać marszałkiem sejmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli głosowanie na Komorowskiego będzie według KK a w oczach Boga przede wszystkim i tym bardziej grzechem śmiertelnym? Ja się na przykład spowiadałem z głosowania na PO w konfesjonale, a byłem jej wyborcą od 2005 roku.

 

Ale popiera np. in vitro (chyba) albo podpisał konwencję przemocową które są niezgodne z etyką chrześcijańską. (...) A głosowanie na Kwaśniewskiego? Moja mama na niego głosowała. Jeden ksiądz powiedział że głosując na niego a później przyjmując komunię popełnia się niemalże świętokradztwo (...)

 

Wybacz, ale gdyby ludzie z takimi poglądami rzeczywiście przejęli kiedykolwiek władzę w tym kraju, to wsiadam w pierwszy autobus i spieprzam stąd jak najdalej. Nie jestem trybunem ludowym i trudno mi pisać za innych, ale podejrzewam, że wielu ludzi zrobiłoby podobnie, nie wyobrażając sobie życia w takim piekle na ziemi.

 

Przypominam jedynie, że nasze państwo zwie się Polska, a nie Watykan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

le popiera np. in vitro (chyba) albo podpisał konwencję przemocową które są niezgodne z etyką chrześcijańską. W oczach Boga jesteś albo z Nim albo rozpraszasz, nie ma pomiędzy... albo grzeszysz i jesteś niewolnikiem grzechu
A kto wie co ten bóg myśli, a kościół też nie jest wyrocznią znająca wole boską.
Jeden ksiądz powiedział że głosując na niego a później przyjmując komunię popełnia się niemalże świętokradztwo i nie nie zgodzę się że cesarzowi tylko co cesarskie.
chroń nas boże przed takimi księżmi i ogólnie tak myślącymi ludźmi to prosta droga do państw w stylu Iran czy Arabia saudyjska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bycie katolikiem na kolejnym Forum jest niemile widzianym, myślę że Polska nie Watykan, ale gdyby Polacy mniej grzeszyli kradli, bluźnili, zabijali, cudzołożyli ( przestrzegali prawa Bożego i przykazań ) mielibyśmy królestwo Boże już tu na Ziemi i naprawdę Ci którzy chcieliby uciekać z takiego miejsca gdzie istnieje chrześcijańska miłość mocno by się pomylili. Chyba tydzień ateistów jest na Forum bardziej w modzie niż Zmartwychwstanie Jezusa które otworzyło człowiekowi drogę do Nieba. Tylko Ci którzy się nawrócili widzą ogrom swoich grzechów i cenę jaką musiał zapłacić Chrystus na krzyżu żeby zapłacić za ich winy. Nie umiem rozmawiać z ateistami a nieumiejętna rozmowa z nimi to też grzech można stanąć wtedy na przykład w pysze, a to już problem. Kłamcą jednak jest ten kto mówi że nie grzeszy czy to ateista czy nie, a nie wiem co gorsze... Moja ciotka wierzy w Boga i jednocześnie żyje w zakłamaniu, że za swoje cierpienie pójdzie prosto do nieba, nie chodząc do kościoła, nie spowiadając się, nie przyjmując Pana Jezusa. O kościele powiedziała że chodziła na msze jak była gitara i jej się podobało. Boże chroń nas przed takimi katolikami którzy tak kochają Boga... Ja się z Bogiem kłócę, robię mu często na złość, ale zawsze Go kocham co by nie było zawsze do Niego wracam... On zawsze ma rację i jest Miłością. Z dwojga złego lepszy ateista który nie udaje że wierzy. Choć prawdziwych ateistów tak naprawdę nie ma, a nieochrzczonych jeszcze mniej. "Jeśli Bóg z nami któż przeciwko nam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby Polacy mniej grzeszyli kradli, bluźnili, zabijali, cudzołożyli ( przestrzegali prawa Bożego i przykazań ) mielibyśmy królestwo Boże już tu na Ziemi

Niech najpierw zaczną tego przestrzegać sami zakonnicy, którzy te "prawy" głoszą - wtedy można dyskutować ;).

 

-- 03 kwi 2015, 22:02 --

 

Moja ciotka wierzy w Boga i jednocześnie żyje w zakłamaniu, że za swoje cierpienie pójdzie prosto do nieba, nie chodząc do kościoła, nie spowiadając się, nie przyjmując Pana Jezusa. O kościele powiedziała że chodziła na msze jak była gitara i jej się podobało. Boże chroń nas przed takimi katolikami którzy tak kochają Boga...

Czytałeś kiedykolwiek Biblię? Bo chyba nie bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×