Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

no żesz kurfa w dupe nietoperza, czułem czułem rano w moczu, że będzie walka i under 2.5 a jednak postawiłem cholera na jakąś wymianę ciosów a by to uj wizje się rozmywają za mało walę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, loda to mozesz krecic , niach niach , pała nie prorok, predzej spełni sie moja wizja ze bedziesz tachał trumience kartony z kosmetykami do waszego biznesu, niach niach

ale rozczorawanie ta Brazylia głowa mała , dobrze ze trumnienki nie posluchalem co mi radzila 200 zł stawiac wyszedłbym z nia na biznesie jak Zabłocki na mydle, 5 dych w dupe jutro w nagrode 5 godz koszenia trawnikow w czynie społecznym , jak tu nie kochac zycia :great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jebie 11 zł, tak źle to nie było nawet w 2000 jak grałem bratem na chybił trafił ligę fińską, co ja sobie myślałem grając hobbim,

szczęście w nieszczęściu, że trumienka ma kapitał a ja mam parówkę więc jakoś może jeszcze się odkuję :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reasumujac

 

hobbi leci na trumne i ma mnostwo kasy, trumna leci na rejbena, rejben leci na kase trumny

 

hmmmmmmmmmmm analiza hmmmmmmmmmmmmm

 

hobbi daje 100 rejbenowi ten bawi sie w sts, hobbi zdobywa trumne do konca zycia i jeden dzen dluzej , niach niach :twisted::twisted::twisted:

 

-- 17 cze 2014, 22:23 --

 

a co elitarne strzyzenie trawnikow to niby powod do wstydu ??? zadna praca nie hanbi :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jajcowy koleś sędziuje Rosję z Koreą, prawie jak Dariusz Szpakowski z czasów kiedy kulturalnie starał się zaczesać pojedynczymi włosami łysinę, tylko ten jest bardziej postępowy i ma jeszcze żelik, pełna kulturka

 

-- 18 cze 2014, 01:28 --

 

łehehe..cały mecz Akinfiejewowi ślizgała się piłka po rękawicach aż w końcu mu się wślizgnęła do bramy po farfoclu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×