Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Ale widzę teraz w powtórkach na TVP 1, że tego karnego dla Australii (chyba) nie powinno być. Znaczy chodzi mi o tę sytuację z nabitą ręką. :roll::P To nie była przecież ręka specjalna tylko nabita (obrońca nie wykonał żadnego ruchu żeby zbić piłkę ręką do ziemii) W ułamku sekundy i to w biegu często ciężko nagle schować ręce za plecy - to jest niewykonalne. :bezradny: Przepisy powinny jakoś to inaczej regulować i nie uznawać takich przewinień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważył Szpak to Tikitaka hiszpańska sie już skończyła. Diego Costa kompletnie niewidoczny, nie gra tak świetnie jak w Atletico. Casillas jest już stary i niezdarny, obrona skłócona, ataku nie ma tylko pomoc jako taka. Powinien wywalic Coste z boiska i wysłac Fabregasa Koke i Ville. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casillas musiał Akinfeeva się naoglądać z wczoraj, że tą piłkę piąstkował. Bardzo mnie to cieszy, jedni pedzie odpadają dziś, następna oby Portugalia i Brazylia. Szkoda mi tylko piłkarzy z Atletico, które lubię, pojechali siedzieć podczas gdy takie denne kloce pokroju Xabiego Alonso grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×