Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do dyskusji, w szczególności, tych posiadających sprawne agregaty lodówkowe.

 

[videoyoutube=TGtWWb9emYI][/videoyoutube]

 

 

 

Mundial 2014. Plan transmisji w TVP, godziny meczów, terminarz:

 

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140507/PILKANOZNA/140509627

 

-- 11 cze 2014, 16:09 --

 

Klip z YouTube nie ładuje się, więc wklejam link do Cup Song:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bardziej kiczowatej imprezy sportowej od MŚ w piłce nożnej, a jak w Brazylii to nawet podwójnie...kiedyś to było święto i godziny przed tv, ale było się dzieckiem a po boisku biegali wówczas jeszcze faceci a nie zniewieściali metroseksualni symulanci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na mundial, w końcu będzie co robić wieczorami, oby tryumfowała ofensywna piłka a nie murowanie bramki. Faworyta ciężko wskazać niby Brazylia ale mogą ich nerwy zjeść a może Hiszpania choć tiki taka chyba jest w odwrocie( ale 2 drużyny hiszpańskie grały w finale LM). Póki co mam nadzieję że Anglia nie wyjdzie z grupy bo nie lubię tej nacji. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja im ój Mąż czekamy z niecierpliwością na MŚ. Piłka nożna jest dla mnie najlepszą rozrywką. Myślę, że Argentyna będzie sie liczyła w walce o mistrza, słyszałam też o Belgii, ale czy ta młoda druzyna wytrzyma trudy turnieju? Zobaczymy...Liczę na ciekawe mistrzostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja ma naprawdę wyborną pomoc i atak, trójka niezwykle kreatywnych Kovacic, Rakitic, Modric a na szpicy i prawym skrzydle zgrany duet z Wolfsburga Perisic i Olic, bo Mandzukic podobno kontuzjowany. Remis z przereklamowanymi pajacami brazylijskimi wcale by mnie nie zaskoczył, ale nie mam pojęcia w jakiej formie jest Chorwacja, nie widziałem żadnego skrótu nawet ich sparingów, obstawiam, że będą mieli pewnie pecha i przegrają jedną bramką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia nie robi na mnie żadnego wrażenia, sam powołałbym znacznie lepszy skład, zawsze miałem Scolariego za durnia z furą szczęścia. Ten ich środek:

Luiz Gustavo Paulinho Oscar jest najsłabszym z najsilniejszych drużyn na mistrzostwach, dwaj pierwsi to przecież dość defensywni zawodnicy a Paulinho to miał słaby sezon jak i cały Tottenham, Oscar w ostatnich miesiącach też grał słabo, atak zaś opiera się na pajacu Neymarze i Hulku, który cofnął się piłkarsko skuszony rosyjską kasą, no i jeszcze ten Fred :> paradoksalnie to imho bdb silny napastnik, taki w stylu odgrywającego. A na ławce nie wiem nawet kogo tam mają...dla mnie idealnie by było gdyby Brazylia nie wyszła z grupy :smile:

[videoyoutube=FFQoXfvjZLM][/videoyoutube]

 

-- 12 cze 2014, 11:02 --

 

Mandzukic nie zagra jednak przez czerwoną kartkę w meczu barażowym z Islandią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mecz przez szkła kontaktowe :D

 

Przerzucasz się na butelkowe? ;)

Tak. Za sprawą promocji w żabce naprzeciw.

4 żubry butelkowe za 7 (!) zł

Żubr to jak dla mnie komercyjna koncernowa ch...a. Ja dziś se wypiję Brackie Imperial IPA albo Koźlaka z Browaru Amber.

 

A propos Mandzukicia: nie jest kontuzjowany, ale musi pauzować za czerwoną kartkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie mundial nie interesuje. Mógłbym usiąść przed telewizorem i powiedzieć sobie: jest wielkie święto, trzeba je celebrować. Ale na prawdę nie czuję tej fascynacji. Może relaksujące jest oglądanie tego, patrzenie jak biegają ludzie i kopią piłkę. Ale żeby to przeżywać, zastanawiać się kto może wygrać, znać nazwiska piłkarzy, to nie mój świat. Może to jeszcze nie problem, nie każdy to musi lubić. Ale żeby była jakaś alternatywa.

 

Macie jakiś pomysł jak się wciągnąć w to? Może tracę coś ważnego, fascynację sportem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×