Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, to dla mnie chleb powszedni tzw przystawka przed daniem głownym 8) a jak nie dotrzymasz obietnicy to spedzam kolonie u ciebie przez tydzien na twoj koszt !!! + kieszonkowe , niach niach

 

-- 18 cze 2014, 22:20 --

 

i pozamiatane 8) rabit aka prorok aka kulfon potwierdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja- Kamerun 4:0 widziałem tylko skrót ale ten wynik chyba większa zasługa skłóconego i łapiącego kretyńskie kartki Kamerunu niźli wielka gra Chorwacji. Jak Afrykańczycy będą tak grali Brazylia przejedzie po nich jak czołg, ale skoro oni w ogóle nie chcieli jechać na ten mundial to ich postawa nie dziwi, nawet między sobą bili się na boisku, nie są godni grać na takim turnieju. Większość Kameruńczyków gra przecież w dobrych klubach Europejskich, gdzie zarabiają grubą kasę a oni się o kasę kłócą zamiast reprezentować godnie ten biedny kraj gdzie większość obywateli zarobi mniej przez całe życie niż oni w klubie przez tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz murzynowi rybę to weźmie rybę, dasz murzynowi wędkę to dostaniesz wpierdol ;p

Głupia ich federacja, gwiazdki bezkarne wiedziały, że są nietykalne i ultimatum szybko podziała, trzeba było odwołać wszystkich, którzy nie chcą jechać i powołać takich co by i za połowę tego pojechali, tyle, że dwie sprawy pewnie, naród kameruński durny i zamiast uznać to za dowód solidaryzmu z nimi oblewałby gównem, że nie może swoich herosów obejrzeć na telewizorku w szałasie, a druga rzecz, że sama federacja kameruńska pewnie do szpiku jest skorumpowana więc pieniędzy nigdy w niej nie ma ile potrzeba.

 

-- 19 cze 2014, 09:38 --

 

ceniłem Songa za to jaki postęp zrobił gwałtowny w czasach w Arsenalu, a później bez ambicji za kasą poszedł siedzieć w Barcelonie, a teraz to, to jednak gupi bambo jest :>

http://www.meczyki.pl/brzydkie_zachowanie_alexa_songa,37372,filmik.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka Hiszpanii z Chile jest niezłą niespodzianką no i to że odpadli już w fazie grupowej a Chile chyba jeszcze zaszaleje na Mundialu. Jak na razie najbardziej przekonały mnie Niemcy i Holandia reszta to kwestia dyskusyjna :)

Holandia w drugim meczu była dużo mniej przekonująca, dosyć szczęśliwie wygrała, jednak w ataku pozycyjnym za silni nie są a główną ich siłą jest Robben który jest jeśli chodzi o szybkość w jakimś innym wymiarze plus Van Persie w formie.

A co do Niemiec to zobaczymy jak poradzą sobie z mocno wybieganymi Ghańczykami i USA Klinsmana który na pewno zna ich słabe strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Anglia gra z Urugwajem jestem za Urugwajem ale raczej wygra Anglia która mimo porażki z Włochami zaprezentowała się przyzwoicie. A Urugwaj udowodnił że jednak nie przypadkowo dostali się na mundial dopiero po barażach, zero kreacji w linii pomocy, błędy w obronie a Suarez nie wiadomo czy zdrowy i w formie sam meczu nie wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×