Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, masz zakaz robienie samoboja do konca mistrzostw :nono::nono::nono: ja ciebie bardziej potrzebuje niz trumna, dzis los mnie pokaral za to ze nie posluchalem proroka :( jutro rabbit trzeba postawic za 100-200 zeby sie odbic i w 100 % tylko twoje typy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze, niewierni poniosą ciężkie straty materialne i wyłysieją przed 30-tką jest napisane w biblii

jutro hobbi za karę jedziesz z kursami na ostro, trzeba podkręcić śrubę skoro moje wizje są coraz dokładniejsze nie ma to tamto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, to co trumienka skoro z karaibow nici , a u mnie pokoj w piwnicy wolny :) z kratami w oknach i lancuchem do przypiecia to tak sobie pomyslalem ze moze no ten teges ekhm ... i bikini nie bedziesz musiala kupowac to zaoszczedzisz sporo , niach niach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, kurcze pieczone, wlasnie tak samo mialem w planach spedzac wakacje , mam juz dosc tego przepychu i szastania kasa , to co kiedy survival ?????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden taki numer hobbi jak dziś, że prosisz mnie o typy ja specjalnie się upijam i leżę krzyżem a ty później skreślasz jakieś swoje hujowate typy to sam wracasz do piwnicy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×