Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy Portugalia zbyt duza niewiadomo to nie obstawiam

gdyby nie ja to byś się tak zadłużył w stsie żeby cię do lasu wywieźli zerżli w dupę i zakopali, głuptak łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policzmy ile druży liczy się w walce o mistrzostwo: Brazylia, Hiszpania, Niemcy, Holandia, Włochy, Francja, Argentyna dorzuciłbym do tego gorna jeszcze Anglię. Każda z tych ekip przy sprzyjających wiatrach i dzięki żołnierskiemu szczęściu ma szanse zgarnąć puchar świata. Jeżeli Belgia ma być czarnym koniem, to naprawde będzie musiała na to mocno zapracować. Z drugiej strony wyniki po fazie pucharowej najczesciej sa nieprzewidywalne.

 

Muller to prawdziwy morderca w polu karnym, zastanawiam sie dlaczego Guardiola chce sie go pozbyć z Bayernu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie może być, za dużo człowiek dziwnych wyników naoglądał się podczas poprzednich mistrzostw. Drużyny którym w fazie grupowiej szło jak po grucie, potrafiły w fazie pucharowej wygrać jakiś ważny mecz i nagle zyskać dwukrotnie na sile, przepijają się jak czołg przez kolejne ekipy. Trzeba jednak rozpatrywać też to pod kątem rozgrywek klubowych, wielku piłkarzy miało intensywny sezon, i oni w kolejnych etapach mś mogą tracić formę.

 

Taki jest Muller, lis pola karnego , zdecydowanie lepszy do lewego o klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo bez formy( może kontuzja) Suarez kontuzja, Vidal, D.Costa, S. Ramos słabizna czyli największe gwiazdy sezonu ligowego i LM kiepsko przędą a największymi gwiazdami mogą zostać ławkowicze, niewyeksploatowani i mające słabe sezony za sobą Neymar, Van Persie, Balotelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trza grać u polskiej mafii hobbi skoro takie ciulowe kursy, postawiłem to samo co ci podawałem poza Niemcami, nie wiem kutwa co mi odbiło, że w potęgę Dojczlandu zwątpiłem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×