Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

ale to sa ryzykowane typy , to 10 zl max moge obstawic

no Szwajcaria z Ekwadorem 2:1 to był pewniak co nie :lol: 9,5 zaakumulowany kurs wychodzi, powinieneś mieć więcej wiary we mnie i postawić 2 dyszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, swinio zakłamana sam jaj nie miales zeby swoje typy stawiac !!! dumaj nad kombinacjami na jutro , pod koniec tygodnia bedzie wypłata na twoje konto , moze na super fit burgerki z tesco i vipa starczy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postawiłem swoje typy ale bezpieczniej bom ubogi

 

Iran jedyne co ma w miarę dobre to obrona, dzięki niej tylko weszli do MŚ, a Nigeria mimo, że jest mistrzem Afryki (bodajże) to nie wygląda na taką co potrafi przedrzeć się przez zasieki, jak tam padną co najmniej 3 bramki to będzie to zaskoczenie a nie odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, to tobie ile kasiuty wpadnie z kuponiku ?

 

-- 15 cze 2014, 23:00 --

 

patrzyłem dzis na soczyste wygrane online z sts i wszyscy dobijali kuponiki niskimi kursami tenisa za 200-300 zł wkładu , wiec trzeba bedzie cos podumac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, uno mowiles ze nie pijesz alko , duo sruo chwal sie zes oszukana swinia chwal do czasu :nono:

 

-- 15 cze 2014, 23:04 --

 

buka podaj typy na jutro bo prorok sie wypalil i caly wor noopeptu mu dzisiaj poszedl

 

-- 15 cze 2014, 23:07 --

 

1 0 dla Argentynki , łatwa kasa :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem meczu, może to wynika z tego, że u nich jest za duży podział między atakiem a środkiem i tyłem, nie zazębiają się te akcje bo nie ma kto ich wyprowadzić do tych czarodziejów wielkich z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nieomylny, a, że ty się nie modlisz i dlatego nie potrafisz rozkminić moich proroctw to fuj mnie to boli hobbi;

prawidłowo rozwiązana zagadka z wczoraj to:

Szwajcaria - Ekwador, 2-1

Francja - Honduras, Francja -1 Francja

Argentyna - BiH, Argentyna -1 remis

ciekaw jestem jak ci dzisiaj pójdzie rabbit :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×