Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

A dzisiaj Urusi! Co prawda jeszcze bez Suareza, za to z Cavanim i Forlanem. Liczę na grad bramek. :D No i jest jeszcze Anglia, której również życzę jak najlepiej (zwłaszcza, że to pewnie ostatni mundial Gerrarda), ale z Hodgsonem u sterów Synowie Albionu sprawiają wrażenie ekipy, która znów będzie grać brzydko jak nigdy i przegra jak zawsze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powinny być 3 zwycięstwa faworytów, choć chciałbym żeby Anglicy w końcu powalczyli i stworzyli wyrównane widowisko przeciwko Włochom żeby ostatecznie co najwyżej zremisować, chciałbym też zobaczyć ofensywny trójkąt italiański Insigne Immobile Cerci a nie tego pajaca Balotelliego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie opuściłem tylko mecz Meksyku z Kamerunem a tak to wszystko zaliczone. Oglądałem przed chwilą Kolumbię z Grecją. Największe wrażenie zrobił na mnie wczorajszy spektakl Holandii a w szczególności Robbena. Facet chyba jest nadpiłkarzem. Jego wydolność, szybkość, drybling po prostu klasa sama w sobie. Zaraz Urugwaj z Kostaryką a potem uczta, moje ukochane Włochy z synami albionu. Stawiam na Włochów.Anglicy i piłkarze z ligi angielskiej grają słabo na wszystkich turniejach. Sezon jest tam wykańczający i to potem odbija się na ich formie w Mistrzostwach Świata czy Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mówiłem że liczę na grad bramek, ale nie powiedziałem dla kogo. :lol: Nie zawiedli mnie ci mi moi ulubieni, wspaniali i waleczni Uru... ae eee :bezradny: jak oni mieli? A TAK! Kostarykańczycy. :yeah: A tak już całkiem na poważnie to żaden wstyd przegrać z tak niesamowitą i powszechnie cenioną drużyną jak Kostaryka. O awans Urugwaju jestem spokojny, zwłaszcza że teraz czekają ich mecze z jakimiś ogórami typu Anglia czy Włochy, także szanse na awans wciąż są ogromne. :-)

 

Dobra idę oglądać mecz outsiderów tej grupy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen.s, to dziwne ze kobieta tak interesuje się futbolem. :great:

 

Sporo kobiet się interesuje. Ja kiedyś śledziłem wszystkie te silniejsze ligi ale teraz lipa.

 

-- 14 cze 2014, 23:59 --

 

Po prostu maciek, ja nic nie typuje bo w tym mundialu to uj wie co się wydarzy. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben

No nie zawsze mogę być jasnowidzem. :P:D Narazie oglądam z pauzy na dekoderze (jestem w 63 min dopiero hehe) :P więc jeszcze nie wiem jakim wynikiem skończył się mecz ale może uda się Anglikom zremisować. Wgl po tym jakie baty dostali Hiszpanie oraz dziś Urugwaj to już ciężko zaryzykować jakiekolwiek teorie ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem dziś na Szwajcarów i -1 handicap na Francję, szkoda, że wczoraj Urugwaj schrzanił, ciekawe ile na minusie będę po kilku dniach, mecze reprezentacji najciężej imho trafić a już tym bardziej na mistrzostwach więc to taka zabawa we wróżbitę po dychę z mojej strony :]

 

-- 15 cze 2014, 08:46 --

 

bo Argentyna można spokojnie nie wygrać z Bośnią, daje jej jakieś 50% szans na to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×