Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENELZYNA (Nardil, Nardelzine) !Niedostępny w PL!


Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, marcinzen napisał(a):

mój trzeci lek z grupy IMAO : Nardil (fenelzyna)

1.szy był słaby Aurorix (moklobemid)

2.gi Tranylcypromine (mocny, ale powodujący napięcie, niepokój i w końcu po 3 tygodnia napad lękowy)

 

Fenelzyna mimo większej liczby uboków w stosunku do drugiego wymienionego IMAO, ma + bo działa antylękowo poprzez oddziaływanie na receptory GABA. 

 

Jutro zaczynam od pierwszej dawki 15 mg (po 2 tygodniowym wash-out z escitalopramu).

Daj znać, czy naprawdę śmierdzi paliwem lotniczym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, redford1974 napisał(a):

Witam , a możesz napisać skąd wziąłeś receptę i sam lek ?

Recepta od kumatej młodej lekarki - wypisana długopisem jak recepta transgraniczna.


Zamówiłem w aptece internetowej w Kanadzie (mają dobre ceny, ale uwaga mały procent są to prawdziwe, rzetelne apteki - jeśli ktoś potrzebuję mogę napisać PW z jakiej ja zamówiłem). Czas od wysyłki z Kanady poprzez formalności w urzędzie celnym (invoice z apteki + zgoda na import na własne potrzeby z Urzędu Regulacji Produktów Leczniczych  (formalność 1,5 tyg czekania) plus  opłata 23% dla państwa od wartości ) do doręczenia do  rąk własnych zajęło około miesiąc.

  Dla dalej zainteresowanych polecam stronę psychotropical dr. Kena Gillmana - który "oddemonizowuje" mit, że są to niebezpieczne leki.

398017094_172639769257582_1917000145845884153_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero minęły dwa tygodnie w środę, nie uderza tak szybko i tak mocno jak tranylcypromina, bardziej subtelnie i przytoczę tutaj opis przetłumaczony z (...): 45-60mg, it took 3-4 weeks

 

"To było naprawdę dziwne. To było tak, jakby część mojego mózgu była szczęśliwsza, mniej niespokojna, a część była taka, jakby nic się nie zmieniło i nadal była przygnębiona. To było jak mała bitwa tocząca się w moim umyśle i doświadczałem obu postaw jednocześnie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Regular. M napisał(a):

Ok, bardzo ciekawe, dzięki za info, bardzo cenne. Ja jutro zaczynam kurację, pozdrawiam i życzę szczęścia ;)

z jakiej firmy Nardil?

 

Życzę powodzenia!

 

ps. ja niestety dostałem 2 dni temu osutki polekowej, nie wiem czy to przez Nardil czy przez lamotryginę (obstawiam Lamo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×