Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wielkanoc


Gunia76

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka po świętach...

Jak minęły?

Ja już myślałam,ze będzie dobrze,że obejdzie się bez zadym i awantur,ale ojciec oczywiscie stanął na wysokości zadania...

Spił sie,a potem zacząl szarpać z moim 11-letnim synem.Syn przyszedł z podwórka z paletką od babinktona,stanął koło dziadka i wymachiwał tą paletką,coś tam opowiadajac.Dziadek sie dziecka przyczepił,że go tą paletką pacnął( co prawdą nie było_ i zaczął ją wyrywać. Syn zaczął się szarpać,że nie odda.Dziadek wpad w szał. Wstałam do niego i kazałam mu oddać dziecko paletkę,ten ze nie,i walnął paletka o podłogę. Wyleciał z pokoju trzaskał drzwiami, rzucał wulgaryzmami,i syna szantarzował psychicznie,że ma do niego nigdy nie przychodzić,że nie ma co na niego liczyć( jakby zazwyczaj miał...) że jeszcze popamięta... potem wrzeszczał,ze to rozwydrzony bahor i wogóle.

Miałam ochotę go zamordować.Potem sie poryczałam ze złości.Dzadka pogoniłąm do jego pokoju to walił drzwiami, szafkami, krzesłami... No rewelacyjnie było :roll:

Na drugi dzień wstał, i do obiadu jakby nic się nie stało.... ani me ani be ani przepraszam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka po świętach...

Jak minęły?

Miałam ochotę go zamordować.Potem sie poryczałam ze złości.Dzadka pogoniłąm do jego pokoju to walił drzwiami, szafkami, krzesłami... No rewelacyjnie było :roll:

Na drugi dzień wstał, i do obiadu jakby nic się nie stało.... ani me ani be ani przepraszam.....

Co prawda mój ojciec nie jest pijakiem ale on też ci tak potrafi nawtykać a nazajutrz jakby nigdy nic się nie stało, jakby dostał amnezji o swoim wczorajszym zachowaniu zagaduje i odzywa się. Zwłaszcza jak nie ma mamy i nie ma się do kogo odezwać w domu hehe. Aaaaa zdążyłem już przywyknąć przez lata. Moja mama czasem też bywa wybuchowa i apodyktyczna ale kiedyś chyba bardziej a dziś już mniej. Od kiedy zamieszkałem samemu mniej przez to cierpię bo się dość rzadko widzimy, nawet jeśli codziennie to na krótko. :P Ale czasem potrafi mnie odwiedzić z tekstem: "ooo ale tu masz kurze niepościerane" albo: "A czemu to tutaj stoi a nie tam albo wisi nie na tym wieszaku" No please hehe :P Ale chyba się powoli już leczy z lat swojej dyktatury bo ja i tak mieszkam po swojemu i staram się nie przejmować jej komentarzami i nie stresować a nie jak kiedyś było razem. Moi rodzice potrafią być bardzo OK w stosunku do mnie ale czasem zapominają, że ja nie jestem ich poddanym jak niewolnik dla swojego pana za czasów Konfederacji w USA hehe. :smile: Mam prawo do własnego zdania i też prawo dobierać sobie znajomych a nie, że jak kiedyś słyszałem docinki: "A taka dziewczyna to nie jest dla ciebie. A ja na to: "A jak tak każda mama powie swojemu synowi to dla kogo ta dziewczyna wtedy będzie - no pytam się? :lol:" Albo słyszałem, że dziewczyna musi mieć wyższe wykształcenie tak jakby papierek decydował o wartości człowieka? Czasem idzie to w parze ale równie często też jest i sprzeczne z tą regułą. Czasem dziewczyna bez studiów ma więcej oleju w głowie i znośniejszy charakter. ;) Rodzice ciągle próbują kontrolować nawet swoje już dorosłe dzieci. Nie powiem, czasem idzie się na kompromisy bo to się opłaci. hehe :P;) Ale im większa własna niezależność tym mniej jest się poddawanym takiej kontroli.

A święta to tak zleciały normalnie z rodziną. Na wsi o tej porze roku jest pięknie fajnie spędziłem czas na spacerach w posiadłości czy też strasząc kolorowe rybki koło domu wujka i cioci i bawiąc się z ich fajowym, małym kilkuletnim czarnym psiaczkiem suczką. Sam nie mam zwierzaka ale bardzo mi się już chce go mieć więc może przygarnę jakiegoś ze schroniska? Ten psiak daje mi tyle radości, że jest to dar bezcenny od takiego zwierzaka. Kocha cię bezwarunkowo co wśród ludzi już raczej zdarza się niezmiernie rzadko. Zapominam często dać mu jakiś smakołyk jak przyjeżdżam do babci ale ten psiak mimo tego przybiega do mnie z taką gumową piłeczką żeby mu rzucać. To naprawdę wyjątkowa psina. Nie mieliśmy takiej przed nią jeszcze na wsi. Najlepszy jest jednak czarny kot, który siedzi jak książę na kanapie w pomieszczeniu gospodarczym z piecem CO i cała kanapa jest jego, nawet ci się nie posunie hehe. :P Czasem cię drapnie jak próbujesz go przesunąć odrobinę. :D Naprawdę na wsi mimo, że nudy na pudy to można pod tym względem się zrelaksować w plenerach przyrody. ;) A przy stole rodzinnym to tematy jak zawsze + bieżące. Kto się za miedzą buduje i co z tego wyniknie a czy sprzeda potem te budynki ta co się rozwiodła i ma nowego ponoć nadzianego gościa hehe itd. :lol: A jak tam jej były mąż zamierza mieszkać obok w drugim domu ze swoją panią? 8) No jak? - normalnie. Może nawet będzie seks grupowy z byłą żoną? :lol: hahahahahaha Przy stole czasem są naprawdę zabawne tematy rodem z "Kogel-mogel". :lol: Dobrze, że czasem jest gdzie wyjechać i na chwilę zapomnieć od deprechy i codziennych zmartwieniach. Aczkolwiek przy stole nie porusza się u nas takich tematów, które nas różnią. Pewnie dzieje się to w poszczególnych domach z osobna, że jedni na nas coś tam sobie nagadają a my może i na nich? :P Amplituda sympatii rodzinnych jest dość zmienna i niestała więc raz są te relacje lepsze a raz takie sobie. Też mam swoje żale co do niektórych ale nie będę komuś przez grzeczność przy świętach o tym mówić. Po co wsadzać kij w mrowisko skoro i mnie nikt się nie czepia . Powie się po świętach za jakiś czas. ;) Jeśli ja będę mieć rodzinę to już może się takie spotkania nie utrzymają, skoro wyglądają one nie raz dość udawane choć w obecnym czasie nie widzę jakiś tam głębszych konfliktów między mną a kuzynostwem lub między mamą a jej bratem czy bratową. Kiedyś było różnie. Kuzyn z żonką mają małego synka od stycznia więc stał się oczkiem w żeńskim gronie rodziny. Ale fakt, że malec jak książę z obrazka hehe. ;) Ale już po świętach i wraca dzień powszedni. :evil::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×