Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wielkanoc


Gunia76

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz święta... Czy lubicie ten czas? Jakie macie odczucia ,gdy się zbliża? Jakie macie samopoczucie?

Czy towarzyszy wam radość ,czy wręcz przeciwnie?

Ja w tym roku sabotuję święta. Mam straszną niechęć. W domu nie przygotowałam kompletnie nic.Okna nie umyte, Na samą myśl o świętach robi mi się niedobrze,boli mnie brzuch i serce. CO dziwne,nie wiem czemu, bo przez lata święta były bardzo przyjemne. Sądzę,ze to przez terapię.Dokopałam się do okresu,gdy święta w moim domu to było najpierw jakieś wariackie sprzątanie-jakby miał sam papierz przyjechać i nam pod łóżka zaglądać, potem siedzenie do rana w kuchni i gotowanie( matka nie spała po nocach,bo musiało być perfekcyjnie,a mnie-najmlodszą przeganiali z kąta w kąt i zazwyczaj w samotności siedziałam w pustym pokoju.) Były nerwy, krzyki, ciągle zrób to,zrób tamto, nie mam czasu dla ciebie, idź z tąd, nie zawracaj mi głowy...

A gdy nastały te święta to zamiast rodzinnych zabaw,spacerów było pokazowe wyjście do kościoła i chlanie przy stole od rana do wieczora...I znowu musiałam się zająć sama sobą...

Dlatego święta wogóle nie są dla mnie rodzinne,tylko udawane,przymusowe.

A jak jest u Was?

a ja jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutwa to co zrobię, nic nie zrobię, trzeba wrócić do tych leków na chuć

,,,sama dieta i bieganie nie wystarczy . ;)

jakimi lekami będziesz sie reperował?

 

Raz próbowałem wspomóc sie viagrą, wziąłem sobie pół tabletki - pierwszy raz w życiu. Z początku nic. Ale po jakimś czasie ciśnienie zaczyna roznosić głowę. Efekty naprawdę są. Na drugi dzień odczuwa się skutki tego dodatkowego kurevskiego ukrwienia. Pała zaczyna stać w najmniej oczekiwanych miejscach. Jesteś w markecie i kupujesz ogórki ze stojącą fujarą. Wsiadasz do samochodu i trzymasz kartofle, pała zaczyna stać. Może jest tutaj jakaś korelacja z warzywami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze jak jesteś w takiej kurevskiej depresji to żadne cudowne cukierki nie spowodują ze

w głębokich depresjach zapewne masz rację,,,ale w takich trochę lżejszych to już są jakieś szanse ,że można się czymś podreperować.

A Ty masz taką głęboka depresję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, w chad faza depresji jest kurevsko uciążliwa, niestety mialem taka faze ze kobieta, sex a nawet pocałunek byl ostatnia rzeczą o jakiej myślałem/kastracja umysłowa na maxa, kobiety mogłyby nie istnieć a co dopiero jakieś igraszki/...obecnie juz pomału z niej wychodzę...zainteresowanie kobietami na poziomie dostatecznym bez fajerwerków, czuje jedynie zalążek pożądania, zawdzięczam chyba to tylko i wyłącznie znajomej z która spędzam swieta, po prostu wyglada i ubiera sie tak ze krew wali mi w dekiel bez viagry..ale dobre i to , marwi mnie jedynie brak u mnie tego zwierzecego instynktu na wyuzdany sex :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutwa to co zrobię, nic nie zrobię, trzeba wrócić do tych leków na chuć

,,,sama dieta i bieganie nie wystarczy . ;)

jakimi lekami będziesz sie reperował?

 

Raz próbowałem wspomóc sie viagrą, wziąłem sobie pół tabletki - pierwszy raz w życiu. Z początku nic. Ale po jakimś czasie ciśnienie zaczyna roznosić głowę. Efekty naprawdę są. Na drugi dzień odczuwa się skutki tego dodatkowego kurevskiego ukrwienia. Pała zaczyna stać w najmniej oczekiwanych miejscach. Jesteś w markecie i kupujesz ogórki ze stojącą fujarą. Wsiadasz do samochodu i trzymasz kartofle, pała zaczyna stać. Może jest tutaj jakaś korelacja z warzywami?

 

 

:lol: wiem , że nie powinnam się śmiać , ale moja wyobraźnia jest silniejsza :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×