Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tablet


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, miałeś kiedyś chociażby przez krótki czas iPhona i korzystałeś z iOS'a??

uwierz, że po tym jak przeszłam z Androida na iOS'a, a później z racji tego, że telefon mi się znudził zmieniłam znowu na tel z Androidem, to po powrocie do Androida telefon po niecałych 2 tyg. zaczął mnie wkurzać i chce wrócić z powrotem do iPhona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, tak, miałem i mam do tej pory 4, leży zapakowany w pudełku i czeka na lepsze dni... zwyczajnie ja potrzebuje tel do dzwonienia, wyslania smsa/nie lubie tego robic, wole zadzwonic/ i czasem zrobic zdjecie, nokia 6700 classic zupełnie mi wystarcza. nie używam tel do zabawy, gier, przeglądania fejsa czy ściągania plików.. zwyczajnie nie uległem tej modzie na smartfony bo i po hooj mam nosić takiego klocka jak i tak nie będę korzystał nawet z 1/5 usług jakie proponuje iPhon czy inny bajer, mam używać bo wszyscy używają, nie....

Taka sama sytuacja jest z kierowcami którzy kupuja sobie terenówke a nigdy nie pojada w teren bo sie lakier porysuje, zwyczajny lans kupuja bo sa modne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam SE xperie mini pro który jest do chrzanu , nie działa mi net , bateria , nie dochodzą smsy , zawiesza się , sam dzwoni ito jest tak niedorobiony .

O kurde,a myślałam że SE to dobre telefony,sama kiedyś miałam ale nie żadnego smartfona bardziej "cegłofona"i to co ten telefon wytrzymał i ile to chyba jeszcze żaden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuje sobie telefonu do lansowania , bo nie oto tu chodzi , potrzebny mi jest do dzwonienie , smsów , przeglądanie neta i ściągania aplikacji , oraz do tego , żeby mi wytrzymał dłużej niż te 3 lata :mrgreen:

Czytaj ze zrozumieniem, pisalem o sobie dlaczego iPhon4 lezy w szafie i sie ze mnie smieje :D

jak chcesz to Ci sprzedam, tylko musiałabyś dokupic sobie przejsciówke do gniazdka ma amerykanska wtyczke na 110v :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, no widzisz, wszystko zależy od potrzeb ;) a z racji tego, że ja 5 na 7 dni w tygodniu przeważnie spędzam poza domem (wychodzę o 6 rano, albo i wcześniej, wracam w godzinach 18-21) to telefon musi mi też służyć do przeglądania neta, sprawdzenia poczty itp. ;) i to nie dla kaprysu bo mi się nudzi tylko faktycznie potrzebuję jakiejś informacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×