Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed byciem aresztowanym.


Gość Auman

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, jak to zazwyczaj bywa w szpitalach, wbrew pozora, w wieziennym szpitalu sa lekarze, zastrzyki i leki wydaje piguła zaraz po sniadaniu.

Jesli chory wymaga specjalistycznego zabiegu a zaden wiezienny szpital nie jest w stanie go wykonac, wówczas przewoza do wolnościowego na czas zabiegu czy operacji.

Ewentualnie, jesli jestes na karnym, i naprawde jastes ciezko chory, mozesz starac sie o przerwę w karze na czas operacji i rehabilitacji po nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, powiem Ci tylko tyle, Ty znasz temat z tego co wyczytasz w necie albo ktos cos powiedzial....ja znam temat AS I ZK z autopsji.

Chorzy tak samo odsiadują wyroki, na takich samych warunkach jak kazdy inny, w Potulicach własnie na szpitalu sa bledy i tygrysy/jesli wiesz co to/.

 

niestety mój drogi to nie jest tak

jak jesteś niepoczytalny (tu chodzi o psychozę - są 3 takie stany) to sobie możesz gnić w psychiatryku do końca życia i przechodzisz z najwyższego nadzoru na niższe i każdy etap może trwać ileś tam lat, bo np zabiłeś kogoś w psychozie - jak Cię wypuszczą i nie będziesz brał leków i dostaniesz drugiej psychozy - zabije kogoś to kto za to będzie odpowiadał? doktorek, który Cię wypuścił

zazwyczaj gnije się w takich psychiatrykach całe życie - mój znajomy powiedział, że jak dostaniesz 25 lat to masz to, a za niepoczytalność możesz już nigdy nie wyjść

 

-- 28 maja 2014, 17:31 --

 

nieboszczyk, chorzy tak samo siedza w celach a nie w izolatkach, dostaja leki, tak samo maja 1h spaceru...

odnosnie der....dera to inaczej koc/dostajesz dwa i dwa przesciułka/ obojętne czy chory czy zdrowy..

tylko tyle przeczytałeś w necie o Potulicach ze jest tam szpital....a oprucz tego jest tam szesc pawilonów karnych i jeden sledczak.

a dla Twojej wiadomosci cały ZK jest otoczony murem na kazdym rogu jest kogutkowy z kałachem a sam szpital i pawilon chorych nie jest w zaden specjalny sposób strzeżony od innych pawilonów...

 

racja, jeśli nie byłeś niepoczytalny siedzisz jak normalny człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychidae, zrozum jedno, podalas przyklad goscia, totalnego psychola który dostał za dłowe cwiare i do tego jest naprawde zdrowo pjerdolniety..takich ludzi izoluja do konca zycia.

Rozmawialismy nie o skrajnych przypadkach typu, Trynkiewicz i jemu podobni.

Nie kazdy kogo uznaja biegli za niepoczytalnego w momecie popełnienia przestepstwa jest psychopatycznym morderca,...bywaja niepoczytalni rowniez zlodzieje, dziesioniarze i handlarze narkotyków to co takich ludzi tez izoluja do konca zycia.. otóż nie, normalnie odbywaja swoja kare i po odsiedzeniu wracaja do społeczeństwa.

 

I jeszcze jedno bo chyba nie rozumiemy sie...

niepoczytalnosc w momecie przestepstwa nie rowna sie od razu chorobie psychicznej, jest cos takiego jak działanie w afekcie i nie ma nic wspolnego z choroba a jest uważane jako chwilowa niepoczytalnosc.

a z koleji choroba psych nie jest jednoznacznym wyznacznikiem ze ktos w momecie przestepstwa byl niepoczytalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są 3 stany w psychiatrii w których uznaje się niepoczytalność

wiem, że jak ktoś dostaje psychozy po wypiciu niewielkiej ilości alkoholu to wtedy też nie odpowiada za to

jeśli ktoś zabił kogoś w stanie niepoczytalności to gnije w psychiatryku do końca życia

jeśli przestępstwo było w afekcie można złagodzić karę (np nie 25 lat a 15 lat)

 

art. 31 Nie popełnia przestępstwa, kto z powodu choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem. Jeżeli w czasie popełnienia przestępstwa zdolność rozpoznania znaczenia czynu lub kierowania postępowaniem była w znacznym stopniu ograniczona, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w kilku psychiatrykach, czemu myślisz, że z filmu znam? Nie rozumiem.

niby jesteś pielęgniarką pracującą w psychiatryku to widziałaś porzuconych pacjentów którzy nie mają krewnych bo są "niewygodni" i "uciążliwi" skazani na łaske i niełaske państwa? i co z takimi robi państwo?morduje prochami żeby zwolnili łóżko dla kolejnego podobnego który musiał zniknąć,o którym społeczeństwo nie może wiedzieć.myślisz że każdy pacjent ma do kogo wrócić i gdzie mieszkać?świnie i kury żyją tylko po to żeby można było się nimi najeść.sieroty społeczne żyją poto żeby testować na nich co się da i uczyć studentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w kilku psychiatrykach, czemu myślisz, że z filmu znam? Nie rozumiem.

niby jesteś pielęgniarką pracującą w psychiatryku to widziałaś porzuconych pacjentów którzy nie mają krewnych bo są "niewygodni" i "uciążliwi" skazani na łaske i niełaske państwa? i co z takimi robi państwo?morduje prochami żeby zwolnili łóżko dla kolejnego podobnego który musiał zniknąć,o którym społeczeństwo nie może wiedzieć.myślisz że każdy pacjent ma do kogo wrócić i gdzie mieszkać?świnie i kury żyją tylko po to żeby można było się nimi najeść.sieroty społeczne żyją poto żeby testować na nich co się da i uczyć studentów.

 

Dlaczego wbiłeś sobie do głowy, że jestem jakąś pielęgniarką? :shock:

Byłam pacjentem w kilku szpitalach a nie personelem, skąd Ci przyszlo do głowy, że jestem pielegniarką?

 

A już wiem...no nie mogę.... :lol:

Ja Ci odpisałam, że pielęgniarka robi pacjentom zastrzyki, bo o to pytałeś a nie, że ja jestem pielęgniarką :roll:

Co miałaby tu robić pielegniarka, na tym forum? Ja mam depresję, leczę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się kilka dni temu podczas korzystania z internetu wyświetlił w pewnym momencie komunikat, który oznaczał, że mój komputer został zidentyfikowany jako komputer próbujący zaatakować stronę internetową. Przyczyną był pewnie błąd jakiegoś serwera, ale w sumie nie wiadomo, jak podejdzie do tego administrator tego serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można bać się bycia aresztowanym, wy również wierzycie że Polska to kraj bezprawia? A i owszem, ale nie owszem. Tak wszystko moi mili ma swoje zasady, ulica szuka zemsty i jej pragnie ale czy lud ludowi oka wykole? Wiemy że nie, powstanie jak ruszy to zaleje cały kraj! Będzie tak bo te jełopy co nami rządzą są ślepi na to co się dzieje. Unia się rozpada, w ciągu 50 lat zawiążemy następny układ warszawski który niedawno się skończył. Tam gdzie kończy się ulica zaczyna się prawo. Nie bój się aresztu jeśliś nie zły! A jeśli prokuratora uczesać z włosem nie potrafisz, cóż dziel na czworo aż zobaczy wasz strach przed tym samym ;)

 

Moja karta przetargowa: Mam schizofrenię i nie mogę być zamknięty do tej pory uwolniła mnie z 3 'przesiadek' i dwóch grzywn. Czekam dalej, rząd czy ja wygra. Do tego dochodzą, ludzie, pieniądze, coraz grubsze w bilonach liczone. Mam już automat do liczenia bilonów, teraz czekam. Kończę studia informatyczne, dorabiając w betonie , a potem instaluje spółkę matkę na giełdzie nfz i rozwalam psychologicznym programem mózgi psychiatrom. Kto zacz nie wierzy w neuro bechawiorystykę lepiej niech spieprza w te pędy - może to tylko zabawa słowem, może fikoł kto kozaczy bardziej. Ale jedno wiem na pewno, wytargają mnie na toczkach albo sami na nich wjadą do mnie ;)

 

Nawet Biura Praw Pacjenta klęka powoli przed moją interwencją. Wypowiedziałem prywatną wojnę Zalewskiej której finał już na dniach pozwoli mi odetchnąć. Walczcie o swoje prawa jeśli czujecie że lekarz was zawodzi. Idź pan panno na terapię jeśli czujesz że to Ty zawodzisz ;) Chociaż polecam też kościół. Jako odskocznie od tego społecznego syfu którym jesteśmy karmieni.

 

Emerytura nie dla każdego, najlepiej po śmierci.

 

Pieniądze dla chorych są w zapasie, suto namaszczone stoły polityczne nie biednieją.

 

Gówno w urzędzie tworzy setek tysięcy zastęp ślepowierców urzędowych. Przybywa ich a więc w kraju będzie dobrobyt, gdy nagle się okaże że każdy już pracuje po stronie rządowych 13-nastek. Gr8 Poland Country has to follow! Wieszczę upadek temu i następnemu rządowi. Za 20 lat ameryka za 50 Układ warszawski. Zobaczycie :) zwykłem się nie mylić w probabilistyce. Chyba że ktoś coś zmieni, a nie wygląda. Wielka Brytania po 50 latach wycofuje się z WHO i Unii nachapali się przez okres wojenny, czas wydać te pieniądze na zbrojenia Unii, zero odzewu, to samo Norwegia. Banki pełne, czas się odciąć. Mamy więc zwycięskie Niemcy i Brytanię. Walczyliśmy ramię w ramię momentami pod okupacją rosyjską przeciw Niemcom, i co? I psinco. Zobaczycie, naród nie wybaczy tej nie powetowanej straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często odczuwam strach o którym piszemy, czemu, ano, bo boimy się przekraczać granicę swego sumienia.

To nad czym inni się nie zastanawiają, poprzez egoizm na tzw. "autopilocie".

Skoro odczuwamy depresję, to w pewnym sensie automatycznie czujemy się winni, za bardzo siebie

obserwujemy, analizujemy i oceniamy "pod linijkę".

 

Oczywiście tematem przewodnim tego tematu, są urojenia, a konkretnie urojenia grzeszności i winy,

co przekłada się na realną karę jaką w naszym świecie jest więzienie, to i tak w miarę racjonalne

i w pewnym sensie zdrowa obawa, wyższa półka podobnego obwiniania się to strach przed Bogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×