Skocz do zawartości
Nerwica.com

FOTOGRAFIA ANALOGOWA/TRADYCYJNA


Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, warto patrzeć na allegro-ja dawno, dawno temu wyczaiłam aukcję faceta, który pozbywał się całego wyposażenia ciemni za 600 zł i jeszcze powiększalnik opemus 6, a nie wszędobylski krokus.

barbieturan, piwnica nada się na pewno, ja na studiach wywoływałam w pokoju :D (kupiłam czarny brystol i na czas wołania zaklejałam okna), co do wywoływania kliszy, to ja teraz już się nie pieprzę z koreksem-oddaje do wypróbowanego labu (raz niestety przez swoje niedopatrzenie straciłam całą kliszę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, u mnie brystole też w hotelu mam, w tym samym celu :mrgreen: .

Ja niestety mam dość partacki lab i materiały srebrowe wywołują...hmmm...losowo. Dlatego koreks w ruch i zabawa w małego chemika. Kiedyś też będę musiał powiększalnik kupić i wypróbować. A w jakim formacie Ty te odbitki robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie doczekałam się Twoich kolejnych prac :D Ciekawa seria.

Najbardziej podoba mi się :

1 - emanuje fantastycznym chłodem emocjonalnym. Te ledwo widoczne krzyże w tle dodają lekkiego mistycyzmu.

4 - odczucie pustki ludzkiego zabiegania. Takie przemijanie w codzienności. Świetnie przedstawione.

5 - światełko w tunelu....dobrze uchwycona emocja oczekiwania na kurs do życia i zarazem śmierci. Gdyby zdjęcie było pozbawione postaci uznałabym je w subiektywnej analizie za idealne.

6 - w sumie to nie za bardzo wiem, co o nim napisać. Niemniej jednak przykuwa uwagę. Skojarzyło mi się ze Stalinem, ale za cholerę nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barbieturan, jedynka najbardziej mi podchodzi. Co to za film?

 

Ja ciemniecy tez nie mam, film ładuję do koreksu wieczorem w...szafie :mrgreen: . Dla pewności, żeby nie dostało się żadne niepożądane swiatło przykrywam się jeszcze do tego kocem i całączynność wykonuję w czarnym dużym plecaku. I jak widać, działa ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×