Skocz do zawartości
Nerwica.com

FOTOGRAFIA ANALOGOWA/TRADYCYJNA


Rekomendowane odpowiedzi

Mojej skromnej osobie natomiast podoba się 3. Ma w sobie nutkę tajemniczości ( taka twórczość incognito w staro-rockowym, meliniarskim/podziemnym zaciszu). :D Dobra robota :great:

 

Zdjęcie nr 1 zbyt współczesne ;) Gdyby nie wulgarny(niestety deczko prymitywny) kalendarz mogłoby być najlepsze. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ilford 3200. kumpel który wołał musiał się trochę namęczyć, bo były niedoświetlone. skan wyciągnął kontrast całe szczęście. robiłam bez lampy i iso niepotrzebnie ustawiłam na 3200 również. wyszło brudno, niechlujnie, ziarniście, ale chyba daje rade?

 

muszę spróbować w końcu samodzielnego wołania. a Twoje jak na pierwszy raz wyszło naprawdę ładnie :) jaką chemie stosujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barbieturan, takie uroki filmów wysokoczułych i forsowania, zawsze ziarno wylezie :smile: .

 

Ja na pierwszy ogień wykorzystałem Kodaka Tmaxa 400 naświetlanego nominalnie i do tego wywoływacz D-76. Oprócz tego zwilżacz w postaci wody z płynem do mycia naczyń, utrwalasz Tetenal Superfix i przerywacz Fomacitro.

 

Teraz przymierzam się do forsowania następnych kodaków, myslę że przetestuję ISO 1600 :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, bardzo klimatyczne foty, ale rozumiem, że sam film wywoływałeś, a skany z labu?

W moim labie (wg mnie dają sobie radę:)) 7zł za wywołanie, a 15 zł za zeskanowanie filmu, więc jeszcze ujdzie.

Żeby nie było tu tak mroczno i depresyjnie wrzucam kilka kolorów:

f28114fbefd8b275.jpg

 

18e7348cc7a58a3f.jpg

 

756626c58842f9e3.jpg

 

82fcb9ac0141081f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, świetne w takiej tonacji. Gdzie robiłaś 1 i 4?

 

A co do moich fotek, to i skan i wywojka mojej roboty.

 

1 i 4 na wyspie niedaleko Sztokholmu, tyle, że filmy inne: 1 to portra 400, 4 to superia 1600 (robione w zimę więc noce polarne i te sprawy, ciężko o dobre światło).

 

A to tym bardziej jestem pod wrażeniem! Czym skanujesz filmy? Bo jakość naprawdę spoko.

 

Haissem, haha, wiem, że jesteśmy na świrowym forum, ale to już chyba za daleko idąca interpretacja (w sensie, że to nie miało być tak dramatyczne) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×