Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Lusesita Dolores, czekalam srednio okolo 3 tygodni , na niektore rzeczy czeka sie dluzej ale to pisza w opisie . Bywa ze od 30 - 60 dni.

Ja sporo tam zamawiiam i zawsze mi wszystko dotarlo.

 

 

Witajcie Kochani:********

U mnie upal niesamowity . Noc mialam z helikopterami po zazyciu tego diclobergu na bol... Wiec juz nawet tego nie moge .

Dzis sie w ybralam do ciuszkolandu bo byla wyprzedaz , kupilam jedna bluzeczke za 6 zl . Inne ktore mierzylam na mnie nie pasowaly.

Do tego zakupy drobne w Carfie i do domu . Odwiedzila mnie kolezanka to troche posiedzialysmy.

A teraz na kolacje zrobilam salatke z arbuza , avocado i fety i zaraz ide do wanny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, jak mówi mój chirurg - tak się kończy uprawianie sportu... ;)

Czasami jedna taka męcząca osoba potrafi zepsuć całe spotkanie... Nie lubię długich dyskusji politycznych na spotkaniach towarzyskich, nikt nikogo nie przekonuje, a jest tylko bicie piany i często zgrzyt. Od tego są mównice, partie polityczne, debaty, manifestacje, fora itp. a nie stół przy grillu.

 

platek rozy, Super kolacja :105: , ta moja kanapka z serem pleśniowym to jakieś nieporozumienie... :D

 

mirunia, Tak myślałam , że drzemkę strzeliłaś... Ale dobrze, dziś nic nie dało się robić.

Jest super, inaczej się oddycha, otworzyłam okna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Ja już czekam ponad 2 tygodnie

Poprosiłam wczoraj sprzedawcę o numer przesyłki i na stronie poczty polskiej jest napisane ze paczkazostala nadana 29 czerwca.

Czyli co sprzedawca mnie oszukał?

A może sprzedający sprowadził z Chin do siebie i dopiero od siebie wysłał do Ciebie Pocztą Polską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, Mój chirurg ma odmienne zdanie, co dobitnie dał mi do zrozumienia... A u ortopedy byłam w dużej nowoczesnej drogiej prywatnej przychodni dla sportowców. Raczej nie ma placówek specjalistycznych dla np. kucharzy. :D Coś jest na rzeczy. ;)

 

Carica Milica, Jaki plan się urodził w miejsce kocyka nad rzeką?

 

Lusesita Dolores, Znajdziesz ją bezpośrednio taniej na chińskim portalu. Ludzie tak robią biznes na pośrednictwie, a samemu można zamawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Mysle ze na alliexpresie znalazlabys te sama bluzke duzo taniej i z darmowa wysylka :) Wszyscy raczej stamtad kupuja i sprzedaja na allegro sporo drozej.

Ja za grosze rzeczy kupuje i za przesylke nie place nic.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×