Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

misty-eyed, Kochana mam nietolerancję pyralginy. A po lekarzach chodzę i biorę leki jak już nie ma innego wyjścia i nie da się żyć, więc zapewne w poradni bólu mnie zobaczą, ale jeszcze nie teraz. ;)

 

cyklopka, Też nie jestem typem zaprzyjaźniającym się dla korzyści, nie umiem i płacę za to cenę, ale wiesz co, tak wolę. Może jest to głupie, naiwne, ale grunt to być w zgodzie ze sobą.

 

rolosz, Każdy kop na wagę złota, nawet na chwilę warto. :great:

 

Purpurowy, w sensie?

 

Obiadek pyszny zrobiłam, rodzicielkę pogościłam, teraz sobie odsapnę. Mimo że cały dzień spędziłam w domu, nawet psa dziecko dziś obsługuje, ale dosyć konstruktywny dzień. Może się jednak ogarnę, rozpędzę i coś z tego urlopu będę miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, w sensie?

Jak zwykle coś się komuś popsuło, więc przypomniał sobie o mnie (ludzie zawsze sobie nagle o mnie przypominają jak coś potrzebują) więc pojechałem naprawić.

Robota co prawda na 15 minut, no ale po co sobie tym głowę zaprzątać, jak można w tym czasie iść do baru czy na dyskotekę, a "murzyn" w tym czasie to zrobi za darmo, co nie?

No i wracam sobie do domu, a jegomość co jechał przede mną nie zauważył kobiety na pasach i... no wiadomo co.

No i chyba po niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Kochana no to faktycznie sie syn nacierpial :( Oby bylo juz tylko lepiej po operacji .

 

 

A ja wrocilam ale jestem zla jak osa i zdolowana.

U lekarki w poczekalni dostalam ataku paniki --- wiec cos nie ghalo bo jednak ataki miwracaja , byc moze to juz zmeczenie choroba i bolem nie wiem . Moze przez to psycha siada,.

W kazdym razie dostalam zas diclofenac ale w tym razem w zastrzykach a na moje slowa ze mam zawroty po diclaku

lekarka odparla ze to na pewno od nerwicy bo nikt inny jejz awrotow nie zgalaszal. No nie wiem czy jest sens brac ten zastrzyk skoro substancja taka sama z takimi samymi skutkami ubocznymi.

 

Na sama mysl ze wbija mi ten zastrzyk w tylek i znow bede miala zawroty --- wpadlam w panike .Teraz se boje ze znow bede miala te ataki stale .Ze znow bedzie zle ze mna . zamkne sie w domu i bede sie bala wyjsc do sklepu . No nie jest dobrze skoro atak w pizzerii mialam dwa tygodnie temu a dzis kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Też nie jestem typem zaprzyjaźniającym się dla korzyści, nie umiem i płacę za to cenę, ale wiesz co, tak wolę. Może jest to głupie, naiwne, ale grunt to być w zgodzie ze sobą.

Czy ja wiem, czy naiwne? :bezradny: Ja tak robię, bo inaczej nie umiem. Więcej dla mnie znaczy, że dwie osoby mi w pełni zaufały niż, że kilka innych chciało mnie skrzywdzić, a następnych 50 uważa za lekko dziwną.

 

Swoją drogą terapeutka mi mówiła, że niektórzy ludzie mogą się bardzo nieswojo czuć w moim towarzystwie, bo ja się emocjonalnie do nich nie dostrajam. Nie śmieję się, kiedy oni się śmieją, a śmieję się, kiedy oni się nie śmieją, a to już jest lekko creepy :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Carica Milica, kurczę, strasznie ci szybko te stany oscylują :shock:

Ja przedwczoraj kupiłam bilet na koncert, gdzie prawie sceny nie widziała, lekko obrazoburczą pamiątkę z koncertu i kilka piw z małych browarów.

 

Strasznie się boję remontu, wiecie?

Czy starczy czasu, pieniędzy, czy ktoś nie oszuka, nie zepsuje :zonk:

 

Siedze zdolowana i czekam na zawroty i na atak. :bezradny:

 

W reklamie raz mówili "Nie czekaj na wzdęcia!". To ja ci mówię "Nie czekaj na atak!".

 

Purpurowy, mam jeszcze jej płytę z ćwiczeniami. :mrgreen:

Żebyś Ty jeszcze tego potrzebowała... ;)

 

Tak mi Bartek z 2A powiedział, "a bo pani to nie musi chodzić na zumbę" :pirate:

 

Ale wiecie? Ja na prawdę nie lubię hiszpańskiej muzyki :?:?

 

Jak się przeprowadzę to się zapiszę na siłownię :105: Będę super bohaterką :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:*********

Po nocy z bolami ide jeszcze do innej lekarki sie dostac . Wyczytalam ze dicklofenac czesto powoduje zawroty glowy pochodzenia blednikowego wiec jak ja mam chory blednik to pewnie dlatego mialam ten wieczny kolowrot. I wez tu zastrzyk jak tam ta sama substancja.No nie wylecze sie bo nie mam jak. :why::why::why::why::why::why: Kurwa , kurwa , kurwa mac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Dochodzę do siebie, właśnie wróciłam od dentysty. Wytrzymałam 1,5 godziny na fotelu, w czwartek idę na dwie. Dlaczego ja mam takie zęby... :why:

Smiesznie było, jak dziś na koniec włożyła mi zacisk z taką pianą w środku na fluoryzację i mówi - wiem, że to nieprzyjemne, jedna pacjentka ma na to odruch wymiotny... A mi tylko powiedzieć taką rzecz i siedzę, ta piana rośnie mi w ustach, a w gardle gul... :hide:

No ale wytrzymałam. Jestem miszcz. ;)

Pooglądałyśmy moje zdjęcie i mam w ósemce w kanale - tadam - zostawione narzędzie... :pirate:

A tak to masę rzeczy do zrobienia, które muszą poczekać, bo nie mam aż tyle piniondza. :bezradny:

 

Pogoda zmienna, zaraz przez słomkę wypiję kawę, bo nie wyrobię dwie godziny bez. Jak do siebie dojdę to zabieram się za odgruzowywanie szafek w kuchni.

 

Miły akcent na dziś, rano przyszedł fachowiec i mam naprawioną zmywarkę! :great:

 

Miłego popołudnia wszystkim życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani a ja sie wysiedzialam w kolejce u lekarki rehabilitacji i wlasnie wrocilam . Wzielam lek _ dostalam Trosicum to niby cos jak opokan i movalis ale jakis nowoczesniejszy - wieksza dawka ale rozpuszczalna w buzi i omijajca zoladek oraz ma miec mniej ubokow . czekam czy mnie sieknie czy nie? :pirate: Do smaorwania mam silny ke tonal na recepte. Za tydzien kontrola a jak nie minie to w piatek.

Wszystko mi w kolejce bylo , leki , slabosci ... trzesawiaca. Wy tez tak macie u lekarzy???

 

mirunia, no w tym sek ze wlasnie ponoc dicklac moze tak dzilaac na blednik a jak ja mam chory to moga byc jazdy spore . Tak mi dzis lekarka powiedziala a ona jest dobra bo mi uratowlaa razem z neurochirurgiem kregoslup wiec jej ufam.

 

kosmostrada, bravo za dentyste ! :uklon::brawo::brawo: Dalas rade Kochana i bardzo sie ciesze. TEraz nagroda w formie perfumek :105::105::105::105::105::105:

 

 

Pije mleko sojowe o smaku chokolady i czekam . Bedzie mnie siekalo czyliz nie bedzie? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani :D

 

U mnie przyjemny dzień, taki jak lubię. W piątek wieczorem wyjeżdżamy. Na 6 dni. Dla mnie to wystarczy, tym bardziej, że 14 mam badanie tętnic.

 

kosmostrada, to naprawdę nie lada wyczyn, tyle czasu wysiedzieć na fotelu i jeszcze być poddawaną licznym, nieprzyjemnym zabiegom - brawo :brawo: Wprawdzie nieprzyjemne są wizyty u stomatologa, ale ta przyjemność, że już zrobione, że w buzi porządek, jest tego warta.

Choć wiadomo, że portfel szczupleje dzięki temu, niestety ;)

 

mirunia, "idzie żyć', jak to mówią, takie lata bywały za mojej młodości i to było fajne. Upały niepotrzebne nam zupełnie :D

 

platek rozy, Kamilko, jestem pewna, że ból nasila obniżona forma psychiczna. To wymaga wyciszenia, jak pisałam Ci wcześniej. Coś wyraźnie Cię osłabiło /domyślam się, co , ale nie chcę niczego Ci sugerować/, dlatego tak silnie reagujesz. Trzymam kciuki, by bóle fizyczne odpuściły!!!

 

Ja przed każdą wizytą, czy u lekarza rodzinnego, czy specjalisty, dostaję trzęsienia, drętwienia, zawrotów głowy, ale świadomość, że tak mam, pozwala mi, z trudem to z trudem, w miarę opanować się, a po wyjściu z przychodni, czuje się jak wypompowana :hide:

 

Purpurowy, :D pospałeś dzisiaj trochę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×