Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

antoni97

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czy ktoś z Was grał kiedyś w Rayman 3 Hoodlum Havoc?, to jedna z moich najlepszych gierek dzieciństwa
 2. Sęk w tym, że nie umiem. Takie moje zaburzenie neurologiczne. Po prostu taki temat przyszedł mi na myśl. Tak ogólnie na necie jest podobny temat, ale myślę że można zamknąć ten temat. Tylko, że nie ja o tym decyduje.
 3. No dobrze. To w takim razie można ten temat zamknąć.
 4. Widzę, że nikt tu nie chce o tym pisać...
 5. antoni97

  Wkurza mnie:

  Oj, coś źle zrobiłem z tym cytatem, ale mam nadzieję że mark123 domyślisz się w którym miejscu są odpowiedzi.
 6. antoni97

  Wkurza mnie:

  Wkurza mnie, że jestem inny niż wszyscy. A do ciebie mark123 mam jeszcze dwa pytania: Czy też późno uzyskałeś świadomość, że takie słowa jak k**wa to przekleństwa? I czy takich rzeczy jak np kiedy masz urodziny, czy jak odczytywać godziny z zegara to też dowiedziałeś się później niż inni?
 7. W tym temacie napiszecie ile obecnie lat mają wasi dziadkowie i ile mieli jak zmarli dziadkowie zarówno jak i pradziadkowie. Zaczynam: Obecnie mam dwie babcie i jednego dziadka, bo jeden już nie żyje. Babcia od strony Mamy będzie miała w tym roku 72 (1948), a od strony Taty 70 (1950), a dziadek od strony Mamy zmarł gdy miał 68 lat (był rocznik 1948), a dziadek od strony Taty będzie miał 75 w tym roku (1945). Natomiast jeśli chodzi o moich pradziadków to nawet długo znałem jednego swojego pradziadka. Zmarł w wieku 90 lat, a ja miałem wtedy 17. Był rocznik 1924.
 8. Znaczy ja jeśli chodzi o filmy to też pamiętam co się w nim działo, ale też nie umiem go opowiedzieć drugiej osobie. Co do śmiechu to też byłem mało śmiejący się w porównaniu do rówieśników. A powiem ci jeszcze, że ja badałem swoje IQ Weschlera i wyszło mi 88. Ty chyba też byś miał podobny wynik, nie?
 9. Do mark123: 1. Czy na pierwszych badaniach psychologicznych w zerówce też wypadłeś negatywnie? 2. Czy też masz do czegoś długotrwałą pamięć czy raczej do wszystkiego krótkotrwałą? 3. Czy też nie masz z niczego takiej szerokiej wiedzy? 4. Czy też od zawsze masz takie nietypowe/wąskie zainteresowania? 5. Czy też nie potrafisz wyrazić swojego własnego zdania na jakikolwiek temat? 6. Czy w dzieciństwie też nie interesowały cię samochody i piłka nożna? 7. Czy też późno nauczyłeś się wiązać sznurówki? 8. Czy też długo siedziałeś w bajkach? 9. Czy też masz często problem z obejrzeniem danego filmu od początku do końca? I czy umiesz ten film zapamiętać i opowiedzieć o nim? 10. Czy też masz problemy z myśleniem? 11. Czy miałeś jakieś zdolności jako dzieciak? - bo ja do lepienia z plasteliny. 12. Czy też kiedyś wszystko rozumiałeś dosłownie ale z wiekiem minęło? 13. Czy też zawsze śmieszyły Cię takie rzeczy, które przeciętnego człowieka nie śmieszą?
 10. A rozumiem. A pozwolisz, że zadam Ci "Tu" kilka pytań tak dla porównania?. Bo czuję się bardzo podobnie jak Ty.
 11. mark123: A może byśmy sobie pogadali prywatnie? Napisałem do Ciebie na pw.
 12. Ja też mam demencję umysłową. Bardzo mało pamiętam z tego co się uczyłem w szkole. Nawet jak jakiś sprawdzian napisałem na piątkę to i tak po jakimś tygodniu nic już nie pamiętałem...
 13. antoni97

  Filmy!

  wiejskifilozof: A ty po obejrzeniu jakiegoś filmu jesteś w stanie wszystko o nim opowiedzieć?
×