Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

antoni97

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. antoni97

  Witam wszystkich

  Cześć Łukasz! Jak coś to napisałem do Ciebie na priv.
 2. Cześć Zaburzony! Z racji tego, że nikt Ci jeszcze nic nie odpowiedział to postanowiłem, że ja odpowiem. Otóż mam już 24 lata i również mam stwierdzone ADD. IQ mam niewiele wyższe niż Ty - 88. Mam dość spore braki wiedzy, więc też uważam że to coś gorszego niż samo ADD. Ja nie chodziłem do zawodówki tylko do ogólniaka, z którego nic nie wyniosłem, a do matury nie podszedłem. Ja właśnie około trzy miesiące chodziłem na WTZ i według mnie uczestnicy wcale nie byli upośledzeni tylko normalni. Zrezygnowałem m.in z powodu bardzo niskiej samooceny. Czyli Ty też teraz siedzisz w domu?
 3. Też mam problemy z koncentracją uwagi, pamięcią, abstrakcyjnym myśleniem a także z logicznym i orientacją. Tyle, że ja mam tak od zawsze Już w przedszkolu byłem dziwny. Po nikim z rodziny tego nie odziedziczyłem. Ktoś wie jaka może być tego przyczyna, że tak bardzo wcześnie mnie to dopadło?
 4. Witam. Mam pytanie: Otóż jestem osobą dorosłą (23 lata) i praktycznie już 4 lata siedzę w domu. Ledwo skończyłem ogólniak. IQ Wechslera zbadalem sobie już jako dorosły i wyszło poniżej przeciętnej choć według mnie Ja funkcjonuję jak umiarkowanie upośledzony umysłowo. Dzięki orzeczeniu byłem na warsztatach terapii zajęciowej i według mnie tam chodzą normalni ludzie, wcale nie upośledzeni umysłowo. Uważam, że pod względem INTELEKTUALNYM wszyscy są ode mnie lepsi (niska samoocena?). Moje pytanie brzmi: Czy takie osoby jak Ja mają szansę pracować? Ale jak już to chyba nie z ludźmi. Prawda??
 5. Ponawiam pytanie: Ja w tej chwili mam 23 lata i cały czas siedzę w domu. Mi również inteligencja wyszła poniżej przeciętnej. Ale rozumiem, że osoby z niskim IQ również mają szansę na pracę. Prawda?
 6. Ja w tej chwili mam 23 lata i cały czas siedzę w domu. Mi również inteligencja wyszła poniżej przeciętnej. Ale rozumiem, że osoby z niskim IQ mają szansę na pracę. Prawda?
 7. antoni97

  Szkoła specjalna

  Cześć mark. A tak z ciekawości: Do której klasy chodziłeś do szkoły specjalnej?
 8. Czy ktoś z Was grał kiedyś w Rayman 3 Hoodlum Havoc?, to jedna z moich najlepszych gierek dzieciństwa
 9. Sęk w tym, że nie umiem. Takie moje zaburzenie neurologiczne. Po prostu taki temat przyszedł mi na myśl. Tak ogólnie na necie jest podobny temat, ale myślę że można zamknąć ten temat. Tylko, że nie ja o tym decyduje.
 10. No dobrze. To w takim razie można ten temat zamknąć.
 11. Widzę, że nikt tu nie chce o tym pisać...
 12. antoni97

  Wkurza mnie:

  Oj, coś źle zrobiłem z tym cytatem, ale mam nadzieję że mark123 domyślisz się w którym miejscu są odpowiedzi.
 13. antoni97

  Wkurza mnie:

  Wkurza mnie, że jestem inny niż wszyscy. A do ciebie mark123 mam jeszcze dwa pytania: Czy też późno uzyskałeś świadomość, że takie słowa jak k**wa to przekleństwa? I czy takich rzeczy jak np kiedy masz urodziny, czy jak odczytywać godziny z zegara to też dowiedziałeś się później niż inni?
×