Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Kochana tak http://www.dolldivine.com/dancing-asha.php tu jest link :)

Pojde jutro do aptki po te witaminki , no w tych duzych dawkach nie sluza mi ewidentnie :(

 

Kwiatuszki balkonowe piekne :105: moj nadal nie obsadzony balkon :(

 

tosia_j, a ta jest dobra? lepiej sie wchlania?

 

 

I Jeszcze jedna lala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hoja śliczna, uwielbiam-chcę taką mieć, ale mam problem ze znalezieniem miejsca dla niej :mhm:

Pelargonie zawsze ładne i pnące, i zwykłe. To super kwiaty na balkon...ale chyba jeszcze aksamitki tam widzę...?

Naprawdę warto wydać to 50 zł, tym bardziej że zażywa się 1dz.

 

tosia_j, Swansona też znam, ale Solgar dla mnie lepszy. Warto poczytać o tej amerykańskiej firmie.

 

platek rozy, ładne lalunie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się do głowologa (w stolicy, na jedną wizytę jakoś wyrobię finansowo) ale na termin po powrocie z wyjazdu, żeby mi coś z tym snem zrobił. Nie chcę przed wyjazdem, bo jak się zdążyłem przekonać, lekarze są różni i nie chcę całego wyjazdu przeleżeć jak warzywo, bądź też wyjechać do szpitala, zamiast na Woodstock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja też rozlazła, poleżałam chwilę, ale nie spałam. Pies mnie wyprowadziła na spacer ;) , poszliśmy po dobrą kawę.

Chciałam się poskarżyć, że i u mnie nie ma czym oddychać mimo późnej pory... a deszczyk już był i tylko po nim gorzej. :shock:

Idę z herbatą na ogródek, bo tam przynajmniej chwilami jakiś podmuch jest.

 

mirunia, Super ta Twoja hoja! Pelargonie widzę masz zwisające, ja w tym roku mam klasyczne, ale za to w wykłuwającym oczy odcieniu różu... :D Jak się rozrosną, to będziesz miała cudnie... :105:

 

acherontia-styx, umknął gdzieś Twój post, nie zauważyłam go wcześniej. Tak Kochana biorę Trilac, mam wrażenie że po nim jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, może spróbuj z Kalmsem. Kup blister - 20 szt /nie całe opakowanie/ i zażywaj 3 na raz. To nieźle działa...

 

mirunia, jeśli tylko gdzieś znajdę roślinkę, albo odnóżkę choćby, na pewno nabędę. Zawsze lubiłam hoję, a nigdy nie miałam. Czas to zmienić :D Mam zachodnie okno w swojej sypialence.

 

kosmostrada, trudno dziwić się...przecież antybiotyk bardzo osłabia, a przy tym pogoda i inne Twoje dolegliwości tworzą niezłą mieszankę. Odpoczywaj ile możesz...

Ja dzisiaj od rana dziwnie się mam. Nie mogę zasnąć w ciągu dnia. Jakiś niepokój czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, może spróbuj z Kalmsem. Kup blister - 20 szt /nie całe opakowanie/ i zażywaj 3 na raz. To nieźle działa...

Próbowałem już Valerin Sen i kasa w błoto. :bezradny:

 

Zapisałem się do głowologa.

Nowy specjalista medycyny :mrgreen:

Trzeba jakoś "uczłowieczyć" tą gałąź medycyny, a najlepszym sposobem żeby to zrobić jest śmianie się z tego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w domu. Nadal duszno. Byliśmy na spacerze z pieskiem, a ja jeszcze wpadłam do Almy po zakupy. Tam klimatyzacja ustawiona na chłód, więc gwałtowną zmianę temperatury opłaciłam zawrotami głowy. Zakupy jednak zrobiłam. Chciałam wyręczyć Męża, który przeważnie chodzi do sklepów sam, ale jutro ponad 30 stopni, a On już gorzej znosi upały, niż kiedyś. Serce chore daje znać o sobie...więc nie miałam wyjścia i razem z objawami lękowymi przed wyjściem, zakupy załatwiłam, uff!

 

Oglądam teraz mecz, cieszę się, że mimo wszystko, futbol nadal jest w tv :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, może zwiększ dawkę Valerinu...

No właśnie nie bardzo wiem czy można, bo tam jest napisane że dla osoby dorosłej 1-2 tabletki przed snem, a ja właśnie biorę dwie. Więcej to już będzie niezgodne z zaleceniami.

Właściwie to nie jest obecnie jakiś wielki problem, jakoś dotrwam do tej wizyty. A na Woodstocku to zamierzam być tak aktywny, że po całym dniu jak się tylko położę, to od razu zasnę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×