Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

:papa: A ja popijam herbatkę majerankową z miodem-pycha! Ponoć uspokaja, rozgrzewa i łagodzi kaszel w przeziębieniu, no i super na brzucho.

 

kosmostrada, nie dało się zdrzemnąć? A skąd ta telepawka i po co? Kochana, jakaś plaga na nas padła, czy co, że każdemu coś dolega... zamiast lepiej, to dręczy nas ta cholerna franca, każdego coś dopada.

A dlaczego Sierotko jesteś sama? Chłopaki Cię tak ostawiły samą i nie ma kto utulić bidulki :******** buziaki!

 

platek rozy, odpoczywaj Kochana w weekend, mały spacerek, książka, dobra herbatka, telefon do kogoś miłego i zleci sobota...niedziela.

Płatuś, oszczędzam się bardzo, wypoczywam. Z porządków zrezygnowałam po porannym myciu podłogi :roll: wytarłam tylko kurze z mebli, podlałam kwiaty i na wilgotno parapety... wsio.

W południe zrobiłam zakupy, pomalutku, spacerkiem do domu. Miałam kilka telefonów z pytaniem o zdrówko - Koleżanki, Rodzina i też zleciało.

 

Davin, i co, nie byłeś u lekarza? :nono:

 

JERZY, pomagają Ci te kropelki? Myślałam, że łykasz antybiotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór :D

 

Dzisiaj dołączam do tych, którzy nie spali w nocy...niestety. Dwie noce jako tako, trzecia bezsenna dla odmiany ;)

Tak wiele miałam na dzisiaj zaplanowane, powoli realizuję, ale idzie ciężko...

Gotuję i piekę różności dla powracających z wojaży...

Upiekłam fajne ciasto, przepis był na muffiny, ale upiekłam w foremkach dwóch...http://durszlak.pl/przepis/muffinki-z-owsianymi-otrebami?c=tag&t=muffinki-z-otrebami-owsianymi - jest naprawdę smaczne, proste, lekkie. Trochę zmodyfikowałam, bo dodałam jabłko pokrojone w kostkę...

 

Jeszcze mam do zrobienia duszona pierś z dodatkami warzywnymi i będzie koniec.

 

Ależ ja się dzisiaj źle czuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczona jestem, chyba się pouczę w łóżku, bo nie mam siły siedzieć przy komputerze.

 

Jutro mamy niby coś odrabiać, bo prowadząca była chora kilka tygodni temu, mówiliśmy jej, że jeśli była na zwolnieniu lekarskim, to nie musi odrabiać godzinowo, ale ona jest uparta. Albo jutro ktoś z nas padnie, albo ona.

 

Nogi mnie bolą po marszobiegu środowym i plecy dzisiaj trochę od ogarniania goblinów. Potrzebuję opieki, odpoczynku, cukierków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, ja miałam ochotę paru osobom dzisiaj upier***** łeb przy samej d***, ale ogólnie jakoś się rozwijamy.

 

Powinnyśmy kiedyś się razem pochillować :105:

 

Zaczynam już trochę tęsknić za panem W., usycham z ciekawości, czo by to było, gdybyśmy się lepiej poznali. Ale też mam zawalony grafik :hide: Nie mam czasu się zobaczyć z przyjaciółką, kupić spodni do kostiumu, nawet iść do apteki po wazelinę. Możliwe, że się zobaczymy za kilka tygodni znowu w pracy, lody przełamane, to pewnie złapiemy lepszy kontakt niż w zeszłym semestrze :105: No, tylko że w pracy czeba pracować, a nie integrować się! Dlatego tylko wyjście na wódkę ma sens ;)

 

A ja udaję, że się uczę farmakologii. Cyklaza adenylowa. Mądre słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, kto cię tak wkurzył?

 

To i ja coś o swoim dniu zdradzę - przeżyłem przytłoczenie ludźmi. Kręcili się wszędzie, a człowiek chciał sobie sam posiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzien dobry:********

Nie spalam cala noc przez tego kutafona z dolu , wlasnie bede dzwonila do dzielnicowego co z tym fantem bo skladalam w tej sprawie papiery do sadu.

 

Do tego katar mam , zlapalo mnie na wieczor.

Nie mamz adnych planow za to juz mam lęki.

 

Tak sie czuje:

 

0817_4d57.gif

 

Co macie w planach na dzis?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×