Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, najlepiej sprawdź w internecie, ja pamiętam tylko plotki, które krążyły po stolicy /o niezwykłych opisach z miejsca wypadku, o nieludzkim zachowaniu-o kradzieżach, itp/ i tę atmosferę smutku...

Dziękuję.

Ojciec kiedyś trochę o tym mówił, ale niezbyt mnie to wtedy interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nażelowani faceci są oddychający. Pogłaskać po czuprynie nie można...

Ja dzieciom wystosowałam pouczenie, że pana trenera nie wolno smyrać. Z szacunku jako do opiekuna. :nono:

Inna rzecz, że starannie postawione włoski realnie dodają ze 4 cm do postaci. :mhm:

 

Jakkolwiek do tej pory nie gustowałam w chłopakach z czubkiem, to w innej stylówie go nie widzę. Poza tym uczę się brać ludzi takich jakimi są, a nie dopasowywać ich do własnych projektów.

 

Wiecie, że ktoś ma poprawić swój wygląd, wykształcenie i obyczaje, żeby mi bardziej odpowiadać. Nie, jak kogoś lubię, to lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, a możesz wypić dobrą, delikatną kawę w domu? ^^

 

platek rozy, brałam neosine jak miałam ospę i zatrzymało mi rozwój wysypki :shock:

 

Dzisiaj bardzo chciałabym odpocząć po stresującym tygodniu, ale muszę się uczyć na jutro i mamy przedłużone zajęcia :hide:

Koleżance podobało się stwierdzenie o krewetce i pancerzyku, chętnie bym się położyła, wysunęła odnóża i nie myślała o niczym, ale nie będzie mi dane :mhm:

 

Ukradłam dzisiaj kilka rzeczy w szkole :pirate: Normalnie nie popieram złodziejstwa, ale jak widzę, że coś się już nikomu nie przyda, to po co się ma zmarnować :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Łobuzy! ;)

Jak mija sobotni wieczór? ;)

Ja przeżyłam pierwszy tydzień w pracy po ponad 2 miesięcznym zwolnieniu. Ostatnie zajęcia w mej studenckiej karierze też przeżyłam. ;)

Zaliczyłam ustawodawstwo na czwóreczkę - jak na totalny brak nauki (nawet nie otworzyłam zeszytu :mhm: ) jest git :yeah:

Pozostał jeszcze tylko egzamin i obrona :roll:

 

Teraz selerzę po ciężkim tygodniu pod kocykiem, z kubkiem kawy w ręku i książką :105:

 

A jutro kumpela wyciąga mnie na siłownie...pójdę, zobaczę...może mi się spodoba i zacznę chodzić regularnie :?::!:;)

 

A towarzystwo spamowej jakie plany na wieczór i niedzielę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A towarzystwo spamowej jakie plany na wieczór i niedzielę? ;)

Klasycznie, sprawdzian z farmakologii :mrgreen:

W przerwach stalkowanie pana trenera na stronce klubu, bo już trochę tęsknię i zapominam jak wygląda :105:

 

I włosy muszę jeszcze dzisiaj umyć, a szkoda, bo podobam się sobie z brudnymi :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, hej! Ja też jak czytam o Twoich "wyczynach" to wielce Cię podziwiam! :great:

Dzielna jesteś bardzo... trzymam kciuki za egzamin i obronę. A wrócić do realu po 2 m-cach to też godne pochwały... no cóż, Młodość!

 

Ḍryāgan, u nas po staremu,(można poczytać), a teraz Ty opowiadaj jak spędziłeś popołudnie i wieczór. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×