Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, wlasnie wzielam druga dawke tego leku i czekam czy to bedzie dzialalo :mhm:

 

Wyplumkalam sie , glowe umylam , na kolacje zjadlam salatke z pekinki z kukurydza , papryka , kurakiem i groszkiem i poogladam sobie cosik.Czytam American Psycho i chyba sobie film tez przypomne bo ogladalam bardzo dawno.

 

 

Dobrej Nocy Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Też nie rozczesuje po myciu. Najlepiej w ogóle jak mam czas i i mi naturalnie schną w przez siebie wybrane strony. A żeby mi nie wpadały do oczu mokre, to nie nakładam opaski tylko robię małego warkoczyka z grzywy ( i tak mam fale i loki). :smile:

 

Lusesita Dolores, Kupiłaś sobie buty o 2 rozmiary za małe? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, kosmostrada, to jest jakaś opcja przelew błyskawiczny i musi być połączenie z bankiem.

 

Sztyblety mi się tak bardzo nie podobają, żeby mnie ktoś musiał dopłacić :(

 

No nie znajduję nic, paczę ale nie czuję tych butów. :bezradny:

 

Czemuż, ach czemuż, niscy chłopcy i wysokie obcasy :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , dzien dobry :********

U mnie za oknem wiosennej pogody ciag dalszy. Troche jakby lepiej z tym katarem po neosine.

Za to mnie mdli od wczoraj z nerwow , oraz mam bujania takie i zawirowania w glowie... Wszystko to nerwica.

Mysle ze chyba zrezygnuje z terapii calkiem bo mam tak straszna niechec zeby tam chodzic. Nic sie nie zmienia na lepsze.Co sie zmenic mialo widocznie sie zmienilo i albo mi potrzebny inny terapeuta albo juz bede zjebana tak bardzo --- do konca zycia.

 

Co bedziecie dzis porabiac?

 

Tez jestem na etapie kupienia butow na sezon wiosenny i na taka pogode jak teraz bo w kozakach mi za goraco jak jest plus 9 .Niestety kasy mam malenko i nie wiem co kupic. Z drugiej strony to sobie mysle --- a czy to wazne c o bede miala na nogach? :bezradny:

Jestem tak bardzo zniechecona do zycia w tej formie ze naprawde jakbym miala wiecej odwagi --- urwalabym sobie leb u samego tylka.

 

 

6838_46ed_500.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×