Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, gra cichutko...tak przyzwyczaiłam się i dzięki temu słyszę muzykę a nie szum /teraz już mniej/ męczący...

Mój "niedoszły mąż" ma uszkodzony nerw słuchowy (skłonności rodzinne, praca w fabryce i koncert przelał czarę), cały czas musi mieć muzykę albo telewizor w domu, żeby zagłuszyć jednostajny dźwięk o określonej częstotliwości :shock: Ale parę razy to ja dostałam reprymendę, że za cicho albo niewyraźnie mówię. :great:

 

Zosia_89, ja dobrze przyrządzoną polską kaszankę zjem, powoli i w nadmiernym skupieniu, ale zjem. Pożywne to i bogate w składniki mineralne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to jest problem. Ja od jakiegoś czasu gorzej słyszę. Szczególnie prawo ucho "źle działa". Na szczęście nie boli, ale martwi mnie to...niestety metryka przypomina o sobie ;)

 

Zosia_89, ja nie mam problemow ze zjedzeniem po wytrawnym, mięsnym posiłku słodkiego, ale ciastek z ketchupem nie dałabym rady :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, niom, ja bym na jego miejscu zwariowała, a całkiem możliwe, że nawet mieszkając pod jednym dachem.

 

Ech, nie mogę się doczekać, aż zaprowadzę ciszę nocną.

 

Mam już dość miłośników wiadomości, jak również miłośników filmów. Ostatnio rzadko oglądam filmy, tylko w święta, jak mi się już nic innego nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja też rzadko oglądam filmy. Nie mam ochoty po prostu. Mam wiele zajęć, mało śpię, w związku z tym jestem słabo ogarnięta, nie za bardzo mogę się skupić na czytaniu, oglądaniu. Głównie słucham muzyki i czasem sięgam po krzyżówki. Czekam na zmianę i poprawę...

 

Kiedy będą ogłoszone wyniki wyborów :lol::?: Już doczytałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, mnie w filmach chyba męczy długość. Książkę, grę, serial dawkuję sobie rozdziałami, odcinkami, nie muszę być cały czas skupiona. Rozwiązuję krzyżówki obrazkowe, ale idą mi o wiele gorzej niż myślałam.

 

I nieraz się dziwię, jak taki nieogarek jak ja może mieć taką odpowiedzialną pracę :hide:

 

Ale trochę mi ulżyło, że kolejne kombinowanie-załatwianie dopiero za tydzień, wracam do zwykłego zestawu obowiązków.

 

Powiem jeszcze, że ostatnio ustawiłam muzykę i odgłosy otoczenia (kroki, szum, śpiew ptaków) na głośno, a odgłosy walki znacznie ciszej i na prawdę teraz się fajnie przy tym odpoczywa. Wojna wojną, ale zwiedzanie nowych światów to jest coś :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem plotkować i zawiesiłem się. Po odwiesieniu zauważyłem, że kilka stron przybyło :D

Ktoś wspominał coś o jedzeniu? Dzisiaj praktycznie zamieszkałem w kuchni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też to przerabiam, choć u mnie napierw pies przychodzi i wzrokiem woła do łóżka :smile:

O co miałbym zapytać? Wiem, że lubisz Davida B., Gwiezne Wojny, Grę ;) oraz gobliny ;). Jaki numer buta nosisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, to prze zbyt dużo Monty Pythona w dziecińswie i wczesnej młodości ;) Co u Ciebie słychać?

 

I kto wmówił ludziom, że tylko duże biusty są fajne? A co z składną budową ciała??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Wszystkim :*******

Weny nadal nie mam i wkurza mnie juz wszystko.

 

kosmostrada dziekuje za tulance:******** jednak ja juz nie chce sie cieszyc takimi okruchami , ze dwie godziny w ciagu dnia czulam sie lepiej czy ze bylam tu i tu cvzujac sie dalej chooojowo :bezradny: obrzydlo mi to najzwyczajniej w swiecie.Naprawde chyba z chorob na swiecie to najgorsze te umyslowe bo za cholere ich nie idzie wyleczyc , nawet zaleczyc sie nie da... Podleczyc tez nie bardzo bo gowno wraca jak bumerang.

 

mirunia:******** rysunki swietne :105: super Ci to wyszlo. Maluejsz jeszcze cos?

Co do dereali u mnie ona nie mija tylko sie zmniejsza i znow rosnie i jestem juz tym zmeczona jak diabli. Ilez mozna lat miec takie cos w glowie i tak odberac rzeczywistosc????!!!

 

Nie mam na dzis planow. Wczoraj na choko tez nie bylam bo sie kolega rozmyslil ale nawet i dobrze bo bylam w strasznym stanie psychicznym.

 

Generalnie to chcialabym miec na wszystko wyjeba... ne i wielce zaluje ze nie potrafie.

Sorry za tyle przeklenstw ale taki mam teraz czas ze klne jak szewc i mi z tym lepiej.

 

 

JERZY62, co dos zumow usznych to wlasnie wielu laryngologow poleca zasypianie przy muzyce tak jak Ci pisala wczoraj Ania i lepsze to jest niz sluchanie szumow. Wiem sama przerabialam.

 

Davin, kiedy ten szpital????? Bo sie zameczysz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×