Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :D

 

tosiu_j, ja trochę rzadziej zaglądam, bo poza problemami zdrowotnymi, miałam mały remont w kuchni. Dzisiaj prace zakończone, na pewno będę miała więcej czasu...

 

JERZY62, liczy się treść, nie ilość :lol: A poważnie, tak to bywa. Myślę, że jesienią będzie nas więcej!

Zauważyłam, że ożywiły się za to inne wątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ja to wiem. a to widziałam już od dawna, ale przyjmowałam to za "no widać tak to musi być", "a niech mnie obgadują jak już tam chcą, ważne żebym ja o tym nie widziała". Ale skoro jestem obiektem kpinek i podśmiechujek no to...

 

A skąd wiesz, że to właśnie Ciebie obgadują? Jesteś pewna?

 

A po za tym, nawet gdyby Ciebie obgadywali, drwili, kpili, to czy warto nimi się przejmować? Jacy ludzie tak robią? Czy to są ludzie mądrzy, świadomi, czy prymitywy ulegający ludzkim uwarunkowaniom, tym najbardziej prostackim, zwierzęcym, bez krzty wyrozumiałości dla innego człowieka i sytuacji w jakiej się znajduje. Mówię Ci, nie warto takimi ludźmi sobie głowy zawracać, w ogóle nie warto niczym się przejmować. A jeżeli ktoś twierdzi inaczej to tym bardziej, bo nie jest po Twojej stronie, gdyby był na Twoim miejscu to chciałby dobrze dla siebie, co nie? No widzisz, więc jego zrozumienie jest na zerowym poziomie, więc niech spada na drzewo. Jaka inteligentna istota postępuje w ten sposób, że gnoi innego człowieka, dlatego, że on jest taki jaki akurat jest. Człowiek najpierw się rodzi, wbrew swojej woli i później się rozwija w wyniku wielu czynników, zmiennych wypadkowych. Nie jesteś winna, tego, że żyjesz, że jesteś jaka jesteś. Jeżeli ktoś Ci mówi inaczej to niech się buja, on też nie jest winny, że taki jest ale nie warto się nim przejmować ;) Olej ich i wybacz im ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry tosia_j, kia_ sportage, JERZY62, Ḍryāgan, w ten słoneczny, bardzo duszny dzień!

 

tosiu_j, bardzo Ci współczuję. Takie rozstania są naprawdę trudne, też znam z autopsji, niestety...

 

Ḍryāgan, opiekując się dzieckiem nie ma mowy o "lenieniu"...to bardzo odpowiedzialne, choć niesamowicie przyjemne, zajęcie.

Rozumiem, że również nie jesteś w najlepszej formie...

Tak jak pisałam już, uważam, że wiosna niekoniecznie sprzyja naszej psychice.

W poniedziałek mam zamiar wrócić do swoich zajęć także, ale czy dam radę - okaże się...

 

W związku z wysoką temperaturą pozostaje mi jedynie świętowanie w domu. Oczywiście spacer z psinką już zaliczony. Chyba wieczorem, gdy się ochłodzi, wyjdę jeszcze... Moje osiedle wygląda teraz jak piękny park. Nie ma piękniejszych dekoracji niż te, które tworzy matka natura :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×