Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A jeżeli chodzi o nasz kraj, to chyba nie masz wątpliwości, że Polska w większości jest katolicka
Absolutnie mam takie wątpliwości, skoro tylko 39% ludzi zobowiązanych (odliczając starców, dzieci i chorych) chodzi do kościoła co niedzielę. Uważasz, że ktoś, kto notorycznie popełnia grzech ciężki jest katolikiem? Wg mnie nie jest.

Statystycznie to ja też jestem katolikiem bo "był chrzest", czego osobiscie nie pamiętam.

 

Przecież to jest agitka jakiegoś księdza, mobilizacja do nawracania niewiernych poprzez emanację swojej religijności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Forumowicze :smile:

 

To co z tego, ze mnie nikt nie lubi. :smile:

To co z tego, że mi prawie nikt nic nie powie, jedynie się może śmiać za plecami :smile:

To co z tego, że beke ze mnie kręcą a jak uwagę zwrócę, to udają że nic nie zrobili :smile:

To co z tego, że przy bliższym spotkaniu chcieli potem się kumplować, niewiem jak teraz.

 

I tak mało kto z Was by podszedł do mnie i zapytał o godzinę, nie dlatego że jestem jakiś niewiadomo jaki koks a sama moja aparycja nie jest miła na pierwszy rzut oka, bo uśmiech mam dla wybranych :P

 

Za chwilkę pojadę na Szopienice na Cmentarz i do Babci :smile:

 

Miłego dnia Forumowicze :smile:

 

Z Panem Bogiem :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to martw sie chociaz o siebie

Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tosia_J racja, ale ja to robię w miejscu publicznym tylko jak jestem obok Świętego miejsca. Myślisz, ze przez moją głowę nie przechodzą myśli typu: zaraz mnie grupka napadnie, bo zrobiłem Znak, który im się bardzo nie podoba? Staram się być czujny w razie czego.

 

Niedawno miałem taką sytuację: Siedzę sobie na ławeczce i podchodzi gość z piwem w ręku. Byłem odwrócony do niego niemal plecami a kontem a obserwowałem jego poczynania. Za chwilkę patrzę a on centralnie szybciej idzie, by mnie chyba uderzyć tą butelką. Wtedy ja odwracam się a ten skręca. Odważny był, nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Ja dzisiaj jestem mocno zajęta. Ale to przyjemna praca i smacznego efektu się spodziewam :lol:

 

Mam nadzieję, że również jesteście w dobrym nastroju...?

 

Jestem zaskoczona, bo mimo złych myśli, które mi się kołaczą w głowie /to zasługa "przemiłej pani doktor" :( /, nie poddaję się i nadal z przyjemnością delektuję się optymizmem :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, mnie mało brakowało do smuteczka :roll: ...ale uratowałam babkę serową, tylko musiałam odciąć część lekko przypaloną. Nie zwróciłam uwagi, że podana temperatura pieczenia dotyczyła piecyka, który piecze z góry i z dołu. Jam mam dolnopiekący... Dopiekłam, jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×