Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

misty-eyed, Si, wracam w niedzielę wieczorem. A w poniedziałek idziemy w gości. Pierwszy raz od bardzo dawna nie mam żadnych obowiązków świątecznych. :yeah:

Czy ze swoim neurologiem, czy z jakimś innym, to już sobie wybierzesz. Chyba dla nas grunt to wiedzieć na czym się stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista, cyklopka, ja też dostałem. Dwa zaproszenia. Bez sensu... I piszą do mnie "per pan". Nie jestem żadnym elfem i nie mam zamiaru odpowiadać. W ogóle to chyba jest kryptoreklama, powinno być nielegalne

Dzień dobry, panie elfie.

 

Ciekawe, czy to jakaś sekta i rekrutują wariatów :lol:

 

Byłam dzisiaj grzecznie u psychiatry.

Dzwonili do mnie znowu, ale z innej firmy. Umówiłam się na telefon jutro. Wolałabym, żeby zadzwonili z tamtej, gdzie już jestem po rozmowie

 

Mam problem taki, że mimo iż nie jestem przesądna, to jak mi ktoś powie, że coś się nie uda, to się nigdy nie udaje :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, chyba potrzebowałaś tego, a w każdym razie dobrze się złożyło :D Oderwanie od obowiązków, skądinąd przyjemnych, ale pracochłonnych i trochę stresujących, nie da się ukryć, normalnie funkcjonującej kobiecie, jest niezbędne!! Cieszę się, że będziesz miła prawdziwe Święta :D

 

Czy ze swoim neurologiem, czy z jakimś innym, to już sobie wybierzesz. Chyba dla nas grunt to wiedzieć na czym się stoi.
, to oczywista oczywistość :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, no w drugą stronę jakoś nie działa :(

 

Jeszcze istnieje zjawisko, że jeżeli chłopak (własny) albo kolega, który mi się podoba nie poznaje mnie, kiedy pojawiam się niespodziewanie, to już bardzo źle rokuje.

 

No serio, czy jeśli widzisz ukochaną osobę, choć się nie umawialiście, albo spotykasz niewidzianą od jakiegoś czasu przyjaciółkę, to radujesz się od razu, jak tylko dostrzeżesz ją kątem oka, czy zastanawiasz się, kto to, kurczę jest i czego chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Forumowicze :smile:

 

Kurcze, spotkałem diwe osoby które kiedyś musiałem w miarę dobrze znać, albo często spotykałem je :bezradny:

Nie umię sobie przypomnąć skąd ich znam. Byłem zdziwiony, bo przyszli razem. Nie wiem kim są dla siebie :P

Ta Kobieta się bardzo pięknie śmiała z opowiadań pewnej starszej (chyba) ode mnie Kobiety :D

Pisze chyba, bo sam nie wiem a o wiek nie pytam :smile: Nawet nie zapytałem się jej skąd jest, bo mi wygląda bardzo znajomo :(

Koleś z kolei wyglądał, jakby nie był zbytnio zadowolony z tego spotkania. Możliwe, że mnie kojarzył mimo wszystko.

Może się z nim pobiłem, albo pokłóciliśmy się, bądź olałem go jak potrzebował pomocy :?::bezradny:

Bardzo chętnie bym spotkał te Kobietę, co się tak pięknie śmiała i tę drugą Kobietę, co Kabareciła :mrgreen:

 

Miłego dnia Forumowicze :smile:

 

Z Panem Bogiem :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

znowu dzisiaj zaspałam, bo mnie męczyły dziwne sny. Ludzie mieli zasnąć na wiele wieków, miała zapaść wulkaniczna zima, a w tym czasie miały wyewoluować cyklopy. Nawet się cieszyłam, że mam pomysł na książkę, ale to chyba jeszcze nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...

 

Ja zmęczona myślami...

Mam nadzieję, że ten pesymistyczny nastrój minie niedługo?

Zaraz wybieram się na urodziny do Synowej. Wpadamy tylko na kawkę...

Od jutra zaczynam wypiekać. Na pierwszy ogień idzie pieczeń rzymska. To prosta praca, ale smaczne jedzenie.

Później /piątek/ ciasta /3szt/, na końcu mięsa. Mimo wszystko cieszy mnie ta perspektywa, cieszę się, że mnie cieszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy sie na swieta nastawiacie zjadac 5 razy wiecej niz normalnie? :shock:

Nie, tylko tyle, że pory posiłków są inne, większe śniadanie, późniejszy obiad.

ale za to bez kolacji?

dober, kup pare puszek tunczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×