Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Formowicze :smile:

 

Neon raczej się nie nudzę :D Bardzo dużo rozmyślam, wtedy wjeżdżam w inny wymiar :D

Szukam wrażań i je dostaję :mrgreen: Czekam, aż ktoś mi zaproponuje solówkę, wtedy mu odpowiem: jasne idę na to, ale w Klubie do tego przeznaczonym :D

Tak się mogę lać z potencjalnym rywalem i teraz tylko tam! Koniec z ulicznymi tańcami :great:

 

Dzisiaj mnie znowu ktoś zdenerwował :mrgreen: Następna lekcja pokory, która nie wyszła imponująco mimo tego, że tylko na wzroku się skończyło :D

 

Miłego dnia Foruowicze :smile:

 

Dziękuję :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Pogoda u mnie rano była piękna, ciepło. Teraz idą chmurzyska. Zamuł trzyma, bo każdy dzień to kolejna niespodzianka pogodowa. Z lekka się chwieję na nogach i usiłuję nie leżeć na biurku. :roll:

 

Życzę miłego tygodnia!

 

 

cyklopka, Ło matko, biedny manuk... I jak tam, jakiś pracodawca raczył się odezwać?

 

neon, Widzę wiosna, krew szybciej krąży, silnik zaskoczył... ;) Życzę wytrwałości i powodzenia!

 

Mirunia - gdzie jesteś? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Jestem w spokojnym, przedświątecznym okresie przygotowawczym :D ...

Bark nadwyrężyłam, co było do przewidzenia. Jutro wizyta w poradni rehabilitacyjnej, więc może dostanę interesującą poradę?

Mam też zaplanowane zakupy, podzielone na raty, coby nie dźwigać za bardzo...

Lubię te przygotowania, mimo wszystko. Czasu mam dużo, bo goście dopiero w poniedziałek.

 

Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Forumowicze :smile:

 

Wczoraj się wkurzyłem kozaka co zza pleców mocny :P

Swoją drogą, sam muszę też panować na emocjami.

 

Dzisiaj miałem głupi sen tzn był fajny do czasu :P

Jadę sobie w stronę Bielska. Wsiadałem chyba na Poiotrowicach :D

Rozmawiam z Pasażerami, miałem kupić bilet ( bilety się kupowało w automacie, który był w pociągu )

Zagadałem się i tak jakiś zcas jechałem na gapę. Potem się spostrzegłem, wstałem z siedziska patrzę a tam moja piątka leży na automacie :mrgreen:

Stoję tak a zza moich pleców salwa szyderczego śmiechu :( wiedziałem, że ze mnie mają beke. Wściekły odwracam się do Pasażerów a tam dalej leją wszyscy ze mnie :twisted: Nie wiem, co dalej chyba ich wykarczowałem :( Obudziłem się przerażony.

 

Sen miał pewnie w dużym stopniu związek z ostatnimi wydarzeniami. Jedno w nocy z Sobotę na Niedzielę a drugie w Poniedziałek. Ten w Poniedziałek to była tchórzowska zagrywka, bo zza pleców.

 

Miłego dnia Forumowicze :smile:

 

Dziękuję :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Mam okropny nastrój. Doktor od rehabilitacji stwierdziła dzisiaj, że mój wynik rezonansu głowy wcale nie jest dobry /wg. specjalisty neurologa, neurochirurga tak :mhm: /, mam zmiany podobne jak w początkach choroby Parkinsona. Była niemiła, na koniec powiedziała, że może się mylić, może to norma, ale ona ma swoje zdanie. Ręce mi opadły...

Wystawiła mi skierowanie na 5 zabiegów fizjoterapeutycznych, ale raczej w tym roku to nie do zrealizowania. Obdzwoniłam większość ośrodków w mieście. Będę jeszcze próbowała.

Komercyjnie owszem.

Jeszcze do siebie nie doszłam...

Mimo to, większość zakupów zrobiliśmy, teraz padłam zmęczona ogólnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim!

 

Żadnego zaproszenia nie dostałam. Martwić się, czy cieszyć? :D A może już jestem elfem? :mrgreen:

Ale zawsze to sposób na rozruszanie - jak się wszyscy ożywili... :D

 

Kochani, chwilowo wyjeżdżam, nie wiem, czy będę pisać. Mam nadzieję mieć neta i wpaść złożyć Wam życzenia.

 

misty-eyed, Nie denerwuj się tą kraczącą babą. Mojej mamie taki "sympatyczny" lekarz wmawiał stwardnienie rozsiane. Jeśli masz wątpliwości, przejdź się do jakiegoś innego lekarza. Trzymaj się!

 

wiejskifilozof, To wspaniale! Dobrze czytać takie wieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×