Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, tosia_j, u mnie też był grad, wichura...piesek z podkulonym ogonkiem uciekał ze spaceru ;)

 

Odpoczywacie Kochani? Pojedliście troszkę świątecznych potraw?

 

Miłej niedzieli i poniedziałku życzę wszystkim, również tym, dla których to czas głębokich duchowych przeżyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, rozumiem, u mnie podobnie, z tym, że nie nudzę się, bo mam ciekawą książkę, a goście jutro nas odwiedzą :) , wpadną na obiad. Już prawie wszystko mam przygotowane, poza tym, co musi być robione bezpośrednio przed podaniem ... :D

 

Ja też nie mogę za wiele jeść, bo chyba już po wszystkim źle się czuję ;) Taki los...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, dziękuję :D Czy Twój nowy samochód jest na chodzie, jeździłeś już nim?

Jasne że na chodzie, wczoraj jeździłem, dzisiaj tylko go odpaliłem na chwilę żeby się nacieszyć, bo powiem szczerze że na razie się spłukałem i nie bardzo mam na paliwo. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, wprawdzie nie jestem specjalną fanką motoryzacji, ale wiem, że dla Panów to nie lada frajda. Dlatego cieszę się z Tobą i życzę, by środki na paliwo znalazły się, ku Twojej uciesze :D

Dziękuję, środki na pewno się znajdą, to kwestia (niedługiego) czasu. ;) Po prostu znajoma osoba sprzedawała samochód, tak więc troszkę czas naglił, bo ktoś inny mógł mi sprzątnąć sprzed nosa, a to że postoi ten tydzień bez jeżdżenia to naprawdę nie problem. :D W sumie to jeszcze trochę paliwa w baku jest, ale dzisiaj i tak nie muszę nigdzie jechać, ale tak nie chcę marnować paliwa i jechać gdziekolwiek, byle by tylko pojechać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×