Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :********

Ja z migrena straszna siedze , rano juz mialam i wymioty i zawroty mam . O 12 zaczynam strony http://www... Nie wiem co tam dzis pojme z tych zajec no ale .. W pracy juz jestem i ledwo siedze. WKurwa juz mam na te migreny.

 

A wczorajszy dzien udany bardzo. Pojechalam do mamy na cmentarz , po cmentarzu skoczylam pod Hale po Tanie gazetki kulinarne i udalo m sie kupic Good Food i pyszne po 2 zl za egzemplarz . Sporo fajnych przepisow wiec juz mi sie mordka cieszy na wyprobowanie ich :)

A na wieczor na 17 poszlam do przyjacioly na fit ciacho marchewkowe z orzechami i na ploty. Wrocilam kolo 20. Super dzien bo dzis to koopa z takim samopoczuciem .

 

hania33, Witaj :) Bardzo sie ciesze ze sie niezle czujesz. :yeah::yeah:

 

tosia_j, Hey Tosiu :*******

 

 

Spokojnego dnia dla Was !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Okazało się, że dziś wyjątkowo nie idę na popołudnie do pracy, tylko zaraz się zbieram. Mam parę rzeczy do zrobienia i potem mogę iść do domu! :yeah: Wynika to z faktu, że w sobotę będę pracować, wolę tak i mieć dzisiaj trochę popołudnia dla siebie.

Co prawda niestety burość znów u mnie, łeb boli, więc szału nie ma, ale trudno.

 

hania33, Dobrze słyszeć, że niektórzy są na prostej. :great:

 

tosia_j, :papa:

 

platek rozy, Platuś życzę więc, żeby migreniszcze rozlazło się po kościach i dzionek Ci jakoś minął bez utrudnień!

 

A propos Halloween - ktoś z Was się tym ekscytuje? Macie wycięte dynie w domu, gotowe przebrania i takie tam? ;)

 

Miłego poniedziałku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Ciężki poranek i pogodowo i nastrojowo. :bezradny:

Niespodziewanie musiałam polecieć na godzinę do pracy - ostatni dzień miesiąca, więc pewne sprawy trzeba było zamknąć i przekazać. :tel:

Po pracy pobiegłam do piekarni, kupiłam ulubiony chlebek i kawałek ciasta venessa. :yeah:

Zaraz biorę się za robienie stroika/wiązanki, jeno odsapnę przy kawce.

 

platek rozy, Kochana, trzymaj się jakoś dzisiaj,:*** dasz radę na tym www. notuj pewne sprawy i pójdzie.

Ja też dzisiaj z bólem głowy, takim napięciowym i zawrotami. Myślałam, że nie dojdę do pracy, bo było mi ciemno przed oczami i bałam się przejść przez ulicę. Trochę się dotleniłam, rozruszałam, ale nadal mam miękkie nogi.

Fajny dzionek miałaś wczoraj, trzeba się cieszyć takimi chwilami! Oby jak najczęściej! :great:

 

kosmostrada, oj, to dobrze, że dzisiaj masz prawie wolne. A w sobotę, po wolnym piątku też dasz radę.

Dzisiaj chyba taki bólowy dzień, bo huśtawka ciśnieniowa i fronty - nie lubimy tego, oj, nie...

A jeżeli chodzi o Halloween, to czym się tu ekscytować Kosmuniu? Przynajmniej ja tego nie aprobuję, to nie nasza polska tradycja- mamy inne zwyczaje. Nie, nie mam żadnych dyń - mam jesienny bukiet w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, oj to widzę, że dziś dzień pękającego łba powszechny... :bezradny:

Musiałaś myknąć jednak do pracy, ale na chwilkę to jeszcze ok, zwłaszcza że przy okazji ciacho kupiłaś. :smile:

Teraz już nic nie musisz, niech Ci jednak ten dzień się ułoży! Miłego dłubania artystycznego, zawsze to jakaś przyjemność i odskocznia...

Też mnie nie kręci Halloween, bo to nie jest moja tradycja... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×