Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, mirunia, czesc Dziewczynki :*********

 

tosia_j, ano to mozliwe :lol::lol: ale dobrze wiedziec Ze nie tylko mnie myla sie czasami dni tygodnia :D:D

 

mirunia, tez musze sie wybrac na jakies zakupy bo lodowa pustkami swieci. No i skonczyl mi sie plyn do demakijazu ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, cześć Tosiu!

 

platek rozy, ja lubię na wiosnę zmianę czasu, bo jest dłuższy dzień i wcześniej wychodzę z pracy. A teraz faktycznie będziemy po ciemnościach wracać z roboty i też popołudnie mam śpiące i leniwe. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Dalia tez sie tak trzyma i ceny ma niestety takze kolo 180 zl za stanik ...Triumphy mialam tyle ze u mnie juz po trzech latach do wywalenia byly ... Zreszta bielizna ogolnie nie jest na tak dlugi czas.... No i ja lubie miec co jakis czas nowa :) Moja siostra co chwile nowe staniki kupuje ale ona kupi gdzie badz bo ma mala miseczke a ja mam maly obwod a miska wielka ... Tak samo mam z obwodem pasa --- pas maly , biodra szerokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Też dobijam z kawką. :papa:

 

U mnie pogoda bardzo dziwaczna, słońce wyłazi, a jednocześnie leje. Ale ciepło.

 

Zachciało mi się też nowego pięknego stanika! :D Ale niestety nie kupię w necie, bo muszę przymierzyć, więc sumka jest bardziej okrągła. Chyba, że udałoby się zrobić taki myk - przymierzyć w realu, a kupić przez neta. Ale sama nie wiem, czy mi się chce tyle kombinacji robić dla stanika. :P

 

Wiecie, że moja siostra była u brafitterki? Wyszedł jej zupełnie inny rozmiar.

 

mirunia, Też uważam, że Triumph się zepsuł. :bezradny:

 

tosia_j, Masz widocznie też dobrze dobrany model.

 

JERZY62, Dobry stanik starcza na dosyć długo, a poza tym tam musi być spełnionych więcej warunków dla wygody, wyglądu i użyteczności niż w gaciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, wierz mi 90 zl za dobry jakosciowo i dobrany rozmiarowo stanik to nie jest duzo.

 

tosia_j, na mnie w Trumphie tez wybor malenki ... czarny byly tylko z kolekcji bazowej czyli jeden model a cena wysoka. Zreszta kazdy kupuje tam gdzie lubi i na co go stac.

 

mirunia, Ja sobie ten fundne bo pod jesienne sweterki bedzie pasowal :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, On jest z takiej bawełenki na miseczce?

Wiele babek może w zasadzie w ciemno kupować staniki opierając się na rozmiarze. Ja nie ,bo niektóre modele mnie spłaszczają, albo jak u Tosi spadają mi ramiączka i takie tam niedogodności. Słowem cycek nietypowy. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dzisiaj cmentarz i markety budowlano - wykończeniowe.

 

JERZY62, zgadza się. Zmiana czasu była potrzebna, kiedy elektryczność była stosunkowo nowa, a dużo ludzi pracowało w fabrykach na ranne zmiany. Teraz tylko jest to obciążenie zdrowotne, a nie ma dużego wpływu na pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×