Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

rolosz, :papa: mam się obrazić, czy ucieszyć? :D

Dobrze Cię widzieć. Jak mija tydzień?

 

mirunia, O to Kochana długi weekendzik!!! :yeah: Wiem, że w refleksyjny czas, ale zawsze co wolne to wolne.

Ja idę do roboty. Ale trudno, jojczyć nie ma co. ;)

 

platek rozy, Tulam ponownie!

Lubię taką literaturę, ale czy mam do tego teraz głowę... Okaże się.

 

cyklopka, jesteś wyjątkowa i niezwykła. Moim zdaniem - zostań jaka jesteś :smile: , a tylko sobie wyciągnij na wierzch choćby swoją życzliwość. Ona jest Twoja, żadne to na siłę zmienianie siebie, tylko wyszlifowanie diamentu. ;)

Ciastka jakieś fit, świetny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, To cieszę się, że już idzie łatwiej. Wydaje mi się, że jesteś jedną z tych osób, które potrafią skorzystać z terapii.

Szkoda, że nie udało się pogadać z autorem... Innym razem.

 

Też się nie załapałam na zdjęcie, ale ja już w ogóle jestem nieogarem jeśli chodzi o forum. :smile: Kiedyś byłam bardzo na bieżąco. Myślę sobie, że chyba dobrze akurat w moim wypadku, bo to znaczy że nie potrzebuję już tego życia wirtualnego, a z Wami jestem bo lubię. :smile: Może znów przyjdzie moment, kiedy szczegółowe śledzenie forum będzie jedyną formą mojej aktywności, ale mam nadzieję, że nieprędko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jak tam Ci idzie brzdąkanie na gitarze?

Jak na antytalent to całkiem nieźle. ;)

 

 

 

 

A teraz proszę jakąś dobrą duszę o kopa na dobranoc, bo znalazłem kolejne skany dokumentów MSW z czasów PRL i chyba znowu zarwę nockę czytając je. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×